2018-12-10     Danieli, Bohdana, Julii     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Strony: 123z 3
10-12-2018 | Filcowanie na mokro

Zapraszamy do fotorelacji z warsztatów filcowania na mokro. Prosimy klinkąć w nagłówek wiadomości.

Jeśli posiadasz w swojej szafie dżinsy, które nie nadają się już do chodzenia, a szkoda Ci ich wyrzucić, możesz przemienić je w torebkę :-) Aby to zrobić, wystarczy zapisać się na warsztaty, na których pod okiem instruktora Twoje ulubione niegdyś spodnie dostaną drugie życie :-) Na zapisy czekamy do końca bieżącego roku, a zajęcia rozpoczną się początkiem roku 2019. Zapraszamy!!!

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału w warsztatach lepienia aniołów z gliny, które rozpoczną się po Nowym Roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie. Dni oraz godziny zajęć zostaną dopasowane do potrzeb uczestników.

Zapisy do końca br. Ilość miejsc ograniczona.


Miło nam poinformować, że GOK w Ropie jest wśród 50 organizacji, które otrzymały dofinansowanie z Fundacji BGK na projekt pt. „Z NATURĄ ZA PAN BRAT”.

Sczegóły o projekcie po kliknięciu w link


W imieniu wszystkich Organizatorów zapraszamy mieszkańców gminy na kiermasze bożonarodzeniowe, które w tym roku odbędą się w Ropie oraz w Łosiu, w dniu 16 grudnia 2018 r. (niedziela). Szczegółowe informacje na plakatach po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z trzecich zajęć z zakresu filcowania. Prosimy kliknąć w nagłówek wiadomości.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii z warsztatów robótek ręcznych, które odbywają się w GOK w Ropie, w każdy piątek o godzinie 17.00
Prosimy kliknąć w nagłówek wiadomości

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie ogłasza nabór na naukę gry na instrumentach: trąbka – wiek minimum 9 lat, akordeon i keyboard z elementami pianina – wiek minimum 7 lat.

Zapraszamy również młodzież i dorosłych.
Szczegóły na plakacie, po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wczorajszych, wieczornych warsztatów z zakresu filcowania na sucho. Prosimy kliknąć w nagłówek wiadomości.

Nadchodzą Święta, a wraz z nimi czas rozsyłania życzeń. Zachęcając do kultywowania tradycji wysyłania pocztówek, serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. "KARTKA BOŻONARODZENIOWA  w technice SCRAPBOOKING z elementami QUILLINGU", na których stworzysz unikatową kartkę według własnego projektu.

Więcej informacji po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Godziny zajęć zostaną dostosowane do uczestników. Ilość miejsc ograniczona. Z okazji zbliżających się świąt serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców, seniorów i wszystkich chętnych na warsztaty bożonarodzeniowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie.

Szczegóły na plakacie klikając w nagłówek wiadmości.

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie serdecznie zaprasza na warsztaty tworzenia makatek. Szczegóły na plakacie, klikając w nagłówek wiadomości.

Strony: 123z 3
Wyswietlen: 116417
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska