2017-05-29     Benity, Maksymiliana, Teodozji     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Strony: 123z 3

Zapraszamy mieszkańców w dniu 5 czerwca br. na wernisaż wystawy Pani Heleny Januś do Oficyny Zachodniej przy Dworze w Ropie.

Szczegóły na plakacie po kliknięciu w nagłówek

Zapraszamy dzieci oraz całe rodziny na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się na stadionie sportowym w Ropie w dniu 3 czerwca br.

Szczegóły na plakacie

Galeria zdjęć i krótka relacja ze spotkania z Panią Urszulą po kliknięciu w nagłówek.

Zapraszamy na relację z wycieczki do Krasiczyna, Bolestraszyc i Przemyśla, która odbyła się 20 maja br. Relacja i zdjęcia po kliknięciu w nagłówek.

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza wystawców rękodzieła oraz zespoły ludowe, które chciałyby się zaprezentować podczas II edycji Biennale w dniu 16 lipca 2017 r.. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty zgłoszeń są dostępne do pobrania po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy!!!

Zapraszamy w poniedziałek 22 maja dzieci i ich rodziców na spotkanie autorskie z Panią Urszulą Gawron - autorką książki dla dzieci "Życie jest piękne - historia prawdopodobna" a ponadto fotografką i graficzką. Szczegóły na plakacie - po kliknięciu w nagłówek.

Relacja oraz galeria zdjęć z przebiegu uroczystości dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy.

W dniu 24 maja 2017 r. na parkingu przy Gimnazjum w Ropie odbędą się bezpłatne badania mammograficzne. Jest to program kierowany do kobiet w przedziale wiekowym 50-69 lat. Szczegółowe informacje są dostępne po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy chętnych do udziału w wycieczce do Krasiczyna, Bolestraszyc i Przemyśla organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Ropie. Szczegóły na plakacie ...
Harmonogram BO Małopolska 2017 Od 29 maja do 19 czerwca wszyscy Małopolanie, którzy ukończyli 16 lat mogą zgłaszać własne pomysły obywatelskie w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Woje...

Protokół konkursu dostępny po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Uczestników konkursu zapraszamy po Świętach po odbiór nagród w godzinach pracy GOK (8:00 - 16:00).

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie zaprasza dzieci i młodzież na wiosenne zajęcia plastyczne z różnych technik rękodzielniczych. Szczegóły na plakacie   ...
Strony: 123z 3
Wyswietlen: 87210
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska