2017-11-25     Elżbiety, Katarzyny, Klemensa     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Strony: 12z 2

Relacja po kliknięciu w link.

Relacja i fotogaleria z obchodów Narodowego Święta Niepodległości po kliknięciu w nagłówek

Klub Podróżnika "Klimkówka 49,5" oraz Wiejski Dom Kultury i Turystyki w Klimkówce zaprasza miłośników podróży na VII spotkanie podróżnicze, którego tematem przewodnim będzie pówysep Morza Czarnego. Szczegóły na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 

Relacja oraz galeria zdjęć po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie zaprasza na warsztaty zdobienia pierniczków, które poprowadzi Pani Ania Bujak z Pierniczkomania. Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci i dorosłych, zajęcia bedą prowadzone w dwóch blokach zarówno dla starszych jak i dla młodszych. Będzie można wyczarować pirenikowe, świąteczne ozdoby, poznać tajniki wspaniałych dekoracji bożonarodzeniowych.
Szczegóły na plakacie

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA - ZAPISY DO 31 LISTOPADA 2017

Zgłoszone drużyny zapraszamy do rozgrywek w ramach Gminnego Rekreacyjnego Turnieju Piłki Siatkowej Amatorskich Drużyn Mieszanych w niedzielę 12 listopada br. na godzinę 14.00 na halę sportową w Ropie....

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z IV Rajdu Beskidzkie Zaduszki. Relacja oraz zdjęcia dostępne po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Gminny Ośrodek Kultury ogłasza II edycję Konkursu na Najpiękniejszą Ręcznie Robioną Kartkę Bożonarodzeniową. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie, dostępnym po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 

W tym roku rusza II edycja konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Konkurs ma charakter rodzinny i kierowany jest do wszystkich rodzin z terenu naszej gminy. Na pracę czekamy do 15 grudnia 2017 r. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie konkursu, który dostępny jest po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 

Tym samym gorąco zachęcamy do udziału.

Zapraszamy chętnych do udziału w turnieju piłki siatkowej organizowanego z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Szczegóły i regulamin turnieju na plakatach. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości. które odbędą się 14 listopada 2017 r. w Kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Ropie.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z VI Spotkania Podróżniczego pn. "Sladami I Wojny w Dolomitach". Relacja oraz zdjęcia dostępne są po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Strony: 12z 2
Wyswietlen: 96239
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska