2016-12-10     Danieli, Bohdana, Julii     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Zapraszamy do udziału w III Rajdzie "Biały Beskid", który odbędzie się w dniu 28 stycznia 2017 r. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia 2017 r.

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniu 18 grudnia br. w miejscowości Ropa oraz Łosie. Jarmark współorganizowany jest z placówkami oświatowymi z terenu Gminy Ropa. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w tych wydarzeniach.

Relacja z wystawy oraz fotogaleria dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy.

Zapraszamy na wystawę, która odbędzie się w dniu 10 grudnia 2016 r. o godzinie 16:00 w Wiejskim Domu Kultury i Turystyki w Klimkówce. Szczegółowe informacje po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Informacja i foto relacja z przebiegu uroczystości gminnych z okazji Narodowego Święta Niepodległości po kliknięciu w Nagłówek wiadomości. Zapraszamy.

Relacja z wydarzenia wraz z galerią zdjęć dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Gminny Ośrodek Kultury ogłasza tegoroczne konkursy bożonarodzeniowe.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminami dostępne po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Uroczystość z okazji "Złotych Godów" par małżeńskich odbyła się w Ropie w sobotą 8 października. Relacja i galeria zdjęć z tego doniosłego wydarzenia po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy

Relacja z imprezy oraz fotogaleria po kliknięciu w nagłówek wiadomośći.

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć z Gminnych obchodów Narodowego Święte Niepodległości współorganizowanych przez GOK, Szkołę Podstawową nr 1 w Ropie im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej oraz Parafię w Ropie. Dostęp do galerii po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Wyswietlen: 77284
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska