2016-10-01     Heloizy, Igora, Remigiusza     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy do udziału w nadchodzącym wydarzeniu "Jarmark Św. Michała", połączonym ze Spotkaniami Muzycznymi na Instrumenty z Duszą Skrzydlatą, które będą miały miejsce w dniu 2 października 2016 r. na placu przy dworze w Ropie. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie dostępnym po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z przebiegu dorocznej imprezy ph. "Święto Maziarzy Łosiańskich 2016", która odbyła się w niedzielę 21 sierpnia na terenie Zagrody Maziarskiej w Łosiu. Dostęp do fotogalerii po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu "Dożynek Gminnych 2016" organizowanych 15 sierpnia  w Ropie. Ze względu na olbrzymią ilość zdjęć, zostały one podzielone na dwie grupy tematyczne. Fotki można oglądać w dziale "Galeria 2016" lub po kliknięciu w poniższe linki:

<<Część obrzędowa i oficjalna dożynek>>  <<Część artystyczna dożynek>> 

Serdecznie zapraszamy

W imieniu Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów oddziału Zagroda Maziarska w Łosiu oraz własnym, zapraszamy wszystkich  do udziału w tegorocznym Święcie Maziarzy Łosiańskich, które co roku przyciąga nie tylko mieszkańców, ale i osoby spoza naszej gminy. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2016 r. od godziny 13:00 na placu przy Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu.  Szczegółowe informacje na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Informujemy, że Dożynki Gminne są imprezą masową, w rozumieniu zapisów ustawy z dnia 20 marca 2009 roku, Dz. U. z 2015 poz. 2139. Więcej informacji po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zachęcamy do zapoznania się z tegorocznym programem Dożynek Gminnych, które tradycyjnie odbędą się w dniu 15 sierpnia oraz do udziału w imprezie kulturalnej. Podgląd plakatu po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 

Link z portalu Gminy Ropa - informacja i galeria zdjęć. Zapraszamy.

Zespół "Okaryna" uczestniczył w biennale sztuki ludowej w Trzcinicy, organizowanym min. przez tamtejsze Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Ludowej Ziemi Jasielskiej...  

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć z Gminnych obchodów Narodowego Święte Niepodległości współorganizowanych przez GOK, Szkołę Podstawową nr 1 w Ropie im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej oraz Parafię w Ropie. Dostęp do galerii po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Wyswietlen: 73080
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska