2016-07-25     jakuba, Krzysztofa, Walentyny     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Wakacyjny piknik rodzinny zorganizowany przez GOK z okazji rozpoczęcia wakacji odbył się w niedzielę 26 czerwca przy estradzie na terenioe stadionu sportowego w Ropie. Więcej informacji i galeria zdjęć po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

W wigilię św. jana uczestnicy warsztatów artystycznych organizowanych w GOK udali się nad jezioro Klimkówka, gdzie m.in. puszczali tradycyjne wianki, wykonane własnoręcznie podczas zajęć. Zapraszamy do galerii zdjęć (po kliknięciu w nagłówek wiadomości).

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy Ropa na Piknik rodzinny z okazji rozpoczęcia lata, który odbędzie się w dniu 26 czerwca 2016 r. o godzinie 15:00 przy stadionie sportowym w Ropie. Szczegóły na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Kolejna, trzecia edycja rajdu ph. "Szlakami Jana Pawła II po terenie gmin Ropa i Uście Gorlickie odbyla się w niedzielę 19 czerwca 2016. Relacja z przebiegu rajdu i galeria zdjęć po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy.

Pierwsze Dworskie Spotkania Artystyczne zorganizowane z inicjatywy Fundacji Szlachetne Zdrowie przy współpracy z Gminą Ropa i Gminnym Ośrodkiem Kultury, odbyły się w niedzielę 5 czerwca na placu zabytkowego dworu w Ropie.

Szczegółowa informacja o przebiegu imprezy wraz z  galerią zdjęć  po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Gminny Ośrodek Kultury wraz ze Stowarzyszeniem Muzyka Świata Akord zapraszją młodych i dorosłych mieszkańców Gminy Ropa od 13 roku życia, uzdolnionych muzycznie, wokalnie i tanecznie do udziału w projekcie. 

Szczegółowe informacje, Regulamin oraz Karta Zgłoszeń dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z uroczystości Gminnych Obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. Przekierowanie do galerii nastąpi automatycznie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć z Gminnych obchodów Narodowego Święte Niepodległości współorganizowanych przez GOK, Szkołę Podstawową nr 1 w Ropie im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej oraz Parafię w Ropie. Dostęp do galerii po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Wyswietlen: 69256
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska