2017-01-17     Antoniego, Henryki, Mariana     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Strony: 12z 2
17-01-2017 | FERIE ZIMOWE 2017

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia feryjne organizowane w miejscowości Ropa, Łosie oraz Klimkówka.

Szczegóły na plakacie

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Ropa 4 lutego br. na Spotkanie Noworoczne. Szczegóły na plakacie ...
Zapraszamy dzieci i ich rodziców do udziału w warsztatach ceramicznych. Zapisy w GOK Ropa do 27 stycznia 2017r. Szczegóły na plakacie. ...

Protokół z konkursu dostępny po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Laureatów konkursu po odbiór nagród zapraszamy w dniu 13 stycznia 2016 r. do siedziby GOK w godzinach pracy, tj. 8:00 - 16:00.

Protokół z konkursu po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Nagrody rzeczowe dla laureatów zostaną dostarczone do placówek oświatowych do dnia 13 stycznia 2017 r.

Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy zapoczątkowany w 2011 roku, na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń kulturalnych naszej gminy. W bieżącym roku zorganizowany został po raz VI i odbył się w niedzielę 18 grudnia...(cały artykuł po kliknięciu w nagłówek)

Szczegółowa informacja o zajęciach artystycznych związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy

W sobotę 17 grudnia, w Sali Teatralnej Kościoła MB Wspomożenia Wiernych, odbyło się doroczne spotkanie dla osób starszych i chorych w ramach już tradycyjnie obchodzonego w Parafii przed świętami Bożego narodzenia "Dnia chorych"... (cały artykuł i galeria zdjęć po kliknięciu w nagłówek wiadomości)

Relacja oraz fotogaleria z wernisażu dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy!

Zapraszamy do udziału w III Rajdzie "Biały Beskid", który odbędzie się w dniu 28 stycznia 2017 r. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia 2017 r.

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniu 18 grudnia br. w miejscowości Ropa oraz Łosie. Jarmark współorganizowany jest z placówkami oświatowymi z terenu Gminy Ropa. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w tych wydarzeniach.

Relacja z wystawy oraz fotogaleria dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy.

Strony: 12z 2
Wyswietlen: 79580
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska