2018-09-26     Cypriana, Justyny, Łucji     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Strony: 123z 3

Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią Jarmarku Świętego Michała w Ropie, który w tym roku odbędzie się w dniach 29 - 30.09.2018 na placu przy Dworze w Ropie. Szczegóły po kliknięciu w nagłówek.

Zapraszamy na zapoznanie się z ofertą warsztatów z gier bitewnych i modelarstwa,która przedstawiona jest na plakacie po kliknięciu w nagłówek niniejszej wiadomości. Na zgłoszenia czekamy do połowy października (15.10.2018). 

Informujemy również, że zajęcia warsztatowe rozpoczną się pod warunkiem uzbierania się odpowiedniej liczby uczestników.

Serdecznie Zapraszamy do wspólnej, wspaniałej i integrującej zabawy, jaką będzie uczestnictwo w I Festiwalu Piosenki Religijno - Turystycznej ph. "Rozśpiewane Anioły" w dniu 29-09-2018r., w ramach Jarmarku Świętego Michała. Szczegóły na plakacie po kliknięciu w nagłówek.

Szczegóły po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pożegnania wakacji z GOK. Relacja z galerią zdjęć dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu integracyjnego zorganizowanego dla Dziecięcych Zespołów Regionalnych z Ropy i z Łużnej. Galeria zdjęć dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Serdecznie Zapraszamy do galerii z realizacji ostatnich zajęć plastyczno - rękodzielniczych w GOK. Informacja i fotografie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z realizacji Święta Maziarzy Łosiańskich, które odbyło się wczoraj w Remizie OSP w Łosiu. Współorganizatorami imprezy byli:
Gminny Ośrodek Kultury w Ropie oraz Zagroda Maziarska w Łosiu - oddział Dwory Karwacjanów i Gładyszów.

Fotografie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie imprezy pn. "Święto Maziarzy Łosiańskich", która odbędzie się w najbliższą niedzielę (26 sierpnia 2018) o godzinie 13:00. Szczegółówe informacje na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Informujemy, że ze względów na zapowiadaną deszczową pogodę może ulec zmianie program i miejsce imprezy, która zostanie przeniesiona do budynku Remizy OSP w Łosiu.

O ewentualnych zmianach będziemy informować.

Piknik odbyl się w sobotę 18 sierpnia na terenie kąpieliska w Klimkówce. Relacja z imprezy i galeria zdjęć po kliknięciu w nagłówek

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z Dożynek Gminnych w Ropie. Fotogaleria dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Przedstawiamy Państwu tegoroczny program Dożynek Gminnych. Jak co roku impreza odbędzie się 15 sierpnia i będzie miała miejsce na scenie przy stadionie w Ropie.  Towarzyszyć jej będą występy artystyczne, liczne atrakcje dla dzieci, stoisko z gastronomią oraz zabawa taneczna pod gołym niebem. Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie znany zespół SUMPTUASTIC. Zapraszamy!

Główny organizator Dożynek to:

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie przy wsparciu finansowym Gminy Ropa

Sponsorzy Dożynek Gminnych w Ropie w 2018 roku to:

Nest Bank, Firma Gosdrob z Nowego Sącza.

Wsparcia w pozyskaniu sponsorów udzielił pan Marek Pakosz z Centrum Szkolenia Psów Obronych Nowy Sącz Nowy Targ Podhale, których przedstawiciele oraz Sekcja Psów Tropiących i Ratowniczych Nowy Sącz Nowy Targ wystąpią z pokazem psów obronnych w trakcie Dożynek Gminnych.

Ponadto swój pokaz zaprezentuje Grupa Krynica GOPR.

Więcej informacji na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Strony: 123z 3
Wyswietlen: 111329
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska