2019-03-18     Edwarda, Narcyza, Zbysława     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Strony: 1234z 4

Przedstawiamy Państwu regulamin tegorocznego Gminnego Konkursu Palm Wielkanocnych. W ostatnich latach staraliśmy się zmieniać jego formę. W tym roku również nastąpiły niewielkie zmiany, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu. Zachęcamy i zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie!

Aby wyświetlić Regulamin kliknij w ink:

 http://www.gokropa.iaw.pl/pl/107707/0/XXI_GMINNY_KONKURS_PALM_WIELKANOCNYCH.html

 

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie ogłasza KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY! Prace konkursowe zostaną przekazane na szczytny cel - CHARYTATYWNY KIERMASZ WIELKANOCNY, z którego dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na leczenie chorego na białaczkę Bartusia z terenu naszej gminy. Zachęcamy gorąco wszystkich do udziału w konkursie.

REGULAMIN WRAZ Z KARTĄ ZGŁOSZENIOWĄ DOSTĘPNY PO KLIKNIĘCIU W LINK:

 http://www.gokropa.iaw.pl/pl/107701/0/KONKURS_NA_NAJPIEKNIEJSZY_STROIK_WIELKANOCNY.html


Z okazji Dnia Kobiet GOK zorganizował spotkanie dla Pań z terenu gminy, które odbyło się 8 marca w świetlicy Urzędu Gminy. Pełna relacja i galeria zdjęć -
kliknij tutaj

ZAJĘCIA PLASTYCZNE W ŁOSIU – WOLNE MIEJSCA!!!

Informujemy, że zwolniły się miejsca na zajęciach plastycznych w Łosiu, w grupie poniedziałkowej. W związku z tym zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zajęcia prowadzone są co tydzień w godzinach 14:00 – 15:30. Miesięczna opłata za zajęcia to 20,00 zł.

Możliwość udziału dziecka w zajęciach po jego wcześniejszym zgłoszeniu (zapisy w GOK lub pod nr tel. 18 353 06 11).


Gminny Ośrodek Kultury ogłasza nabór do ORKIESTRY DĘTEJ, którą poprowadzi pan Jakub Cetnarowski. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek. Zapisy w GOK lub pod nr tel. 18 353 06 11

Szczegółowy relacja z wydarzenia wraz z galerią zdjęć po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy!

Za oknem pierwsze oznaki wiosny i z tej okazji pomału żegnamy zimę. Za nami wernisaż wystawy fotograficznej pana Jacka Kosiby, który na swoich zdjęciach uwiecznił piękno naszego Beskidu w zimowej scenerii, której w ostatnich latach jak na lekarstwo. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w Wiejskim Domu Kultury i Turystyki w Klimkówce, a po kliknięciu w nagłówek wiadomośći kilka migawek z wernisażu, a także wywiad, który przekazał nam pan Jacek.

Zapraszamy Panie z terenu Gminy Ropa na koncert folkowego zespołu "Górole", który zagra specjalnie z okazji Dnia Kobiet, w dniu 8 marca 2019 r. w świetlicy Urzędu Gminy Ropa o godzinie 19:00. 


PIERWSZE SPOTKANIE WARSZTATOWE Z PANEM KUBĄ CETNAROWSKIM ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 28 LUTEGO BR. (CZWARTEK) O GODZINIE 18.00 W GOK W ROPIE. SERDECZNIE ZAPRASZAMY, TYCH KTÓRZY JUŻ SIĘ ZAPISALI NA WARSZTATY TEATRALNO - WOKALNE, ALE TEŻ TYCH, KTÓRZY CHCĄ SIĘ JESZCZE ZAPISAĆ 😊

Realacja ze spotkania po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 

Z okazji walentynek uczestnicy Klubu Seniora dekorowali piernikowe serca upieczone przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy z Ropy.

Dwie grupy rodziców wraz ze swoimi najmłodszymi, przedszkolnymi pociechami rozpoczęło pracę nad domkami i hotelem dla pszczół samotnic i innych owadów zapylających.

Będzie dużo się działo. Relacja po kliknięciu w link.

Strony: 1234z 4
Wyswietlen: 125319
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska