2016-10-26     Ewarysta, Lucyny, Lutosławy     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Szczegółowe informacje na plakacie dostępnym po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Relacja z wydarzenia wraz z galerią zdjęć dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Gminny Ośrodek Kultury ogłasza tegoroczne konkursy bożonarodzeniowe.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminami dostępne po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Uroczystość z okazji "Złotych Godów" par małżeńskich odbyła się w Ropie w sobotą 8 października. Relacja i galeria zdjęć z tego doniosłego wydarzenia po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy

Relacja z imprezy oraz fotogaleria po kliknięciu w nagłówek wiadomośći.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z przebiegu dorocznej imprezy ph. "Święto Maziarzy Łosiańskich 2016", która odbyła się w niedzielę 21 sierpnia na terenie Zagrody Maziarskiej w Łosiu. Dostęp do fotogalerii po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu "Dożynek Gminnych 2016" organizowanych 15 sierpnia  w Ropie. Ze względu na olbrzymią ilość zdjęć, zostały one podzielone na dwie grupy tematyczne. Fotki można oglądać w dziale "Galeria 2016" lub po kliknięciu w poniższe linki:

<<Część obrzędowa i oficjalna dożynek>>  <<Część artystyczna dożynek>> 

Serdecznie zapraszamy

W imieniu Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów oddziału Zagroda Maziarska w Łosiu oraz własnym, zapraszamy wszystkich  do udziału w tegorocznym Święcie Maziarzy Łosiańskich, które co roku przyciąga nie tylko mieszkańców, ale i osoby spoza naszej gminy. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2016 r. od godziny 13:00 na placu przy Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu.  Szczegółowe informacje na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Informujemy, że Dożynki Gminne są imprezą masową, w rozumieniu zapisów ustawy z dnia 20 marca 2009 roku, Dz. U. z 2015 poz. 2139. Więcej informacji po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zachęcamy do zapoznania się z tegorocznym programem Dożynek Gminnych, które tradycyjnie odbędą się w dniu 15 sierpnia oraz do udziału w imprezie kulturalnej. Podgląd plakatu po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć z Gminnych obchodów Narodowego Święte Niepodległości współorganizowanych przez GOK, Szkołę Podstawową nr 1 w Ropie im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej oraz Parafię w Ropie. Dostęp do galerii po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Wyswietlen: 74630
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska