2018-02-25     Almy, Cezarego, Jarosława     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Strony: 123z 3

Podczas ferii 2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie oraz w Remizie OSP w Łosiu odbywały się zajęcia ceramiczne i plastyczne.

Galeria zdjęć oraz zczegóły po kliknięciu w nagłówek.


Pan Jacek Kosiba oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ropie zapraszają mieszkańców Gminy Ropa na wernisaż wystawy fotografii UROKLIWE ZAKĄTKI ŁOSIA.
Szczegóły na plakacie

W związku z powoli nadchodzącym okresem wielkanocnym, przedstawiamy Państwu wydarzenia, które będą miały miejsce w naszej gminie. Jak co roku w ofercie znajdują się warsztaty oraz konkursy kultywujące Święta Wielkanocne.

Więcej informacji znajduje się w materiałach informacyjnych, które dostępne są po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Informujemy również, że Regulamin Konkursu Palm Wielkanocnych, dołączony zostanie w najbliższym czasie. Tym samym przypominamy, że w tym roku przewidujemy zmiany w formule konkursu więc już teraz prosimy wszystkie osoby zainteresowane udziałem do szczegółowego przeczytania Regulaminu. Po jego dołączeniu będziemy informować w czołówce naszej strony (na stronie głównej) wraz z przekierowaniem do jego treści.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Relacja z wydarzenia oraz fotogaleria dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy.

Zapraszamy dzieci z terenu naszej gminy na wyjazd do Sądeckiego Bartnika oraz na lodowisko do Białej Niżnej, organizowany przez GOK w ramach tegorocznych ferii zimowych. Szczegółowe informacje na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapisy przyjmujemy do dnia 19 lutego 2018 lub do wyczerpania miejsc.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Grafik zajęć dostępny po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat na nieodpłatne zajęcia taneczne, organizowane na czas ferii zimowych. Więcej informacji na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Informujemy, że zakończyliśmy nabór na wyjazd do Krynicy Zdroju, który ze względu na bardzo duże zainteresowanie skutkował wyczerpaniem miejsc.

Informujemy również, że na II tydzień ferii zaplanowany jest drugi wyjazd, na temat którego szczegółowe informacje zostaną ogłoszone początkiem przyszłego tygodnia tj. 12 lutego 2018 r. Osoby zainteresowane prosimy o obserwowanie naszej strony internetowej oraz profilu na Facebook’u, gdzie pojawi się komunikat o naborze.

W związku z wyrównaniem szans, w pierwszej kolejności brane będą pod uwagę zgłoszenia osób, które nie zakwalifikowały się na wyjazd do Krynicy Zdroju i zostały wpisane na listę rezerwową.  

Przypominamy, że ilość miejsc na wszelkiego rodzaju wyjazdy jest ograniczona i o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci z terenu naszej gminy na wspólny wyjazd do Krynicy Zdroju, organizowany w ramach tegorocznych ferii zimowych. W programie zaplanowano zwiedzanie Muzeum Zabawek "Bajka" oraz seans filmu animowanego pt. "Gnomy rozrabiają". Więcej informacji na plakacie - po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Relacja oraz fotogaleria z wydarzenia dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy.

Zapraszamy mieszkanców gminy na Spotkanie Noworoczne, które odbędzie się w dniu 10 lutego 2018 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ropie o godzinie 16:00. Dodatkowe informacje na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Strony: 123z 3
Wyswietlen: 100944
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska