2017-09-20     Eustachego, Faustyny, Renaty     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gorące wiadomości

Strony: 12z 2

Informujemy, iż w dalszym ciągu trwają zapisy na zajęcia, które miały ruszyć z dniem 18 września 2017 r. Zajęcia nie zostały uruchomione z powodu braku chętnych osób. Warunkiem uruchomienia poszczególnych zajęć jest uzbieranie się grupy na minimum 8 osób. Na zgłoszenia czekamy do końca września. W przypadku braku chętnych, zajęcia zostaną zawieszone do odwołania.

Informujemy, iż z dniem 11 września ruszają zajęcia rękodzielnicze w Ropie, Łosiu i Klimkówce. Szczegółowe informacje po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy osoby chętne do udziału w zajęciach.

W dniu 30 sierpnia, na pożegnanie wakacji , gościliśmy dzieci biorące udział w warsztatach organizowanych przez GOK wraz ze swoimi rodzicami nad jeziorem Klimkówka.  W ramach podziękowań za starania rodziców jak i czynny udział dzieci w naszych zajęciach, zorganizowaliśmy dla nich wspólne smażenie kiełbasek, zabawy animacyjne na świeżym powietrzu oraz możliwość pod opieką osób dorosłych pływania rowerkami po jeziorze. Zapraszamy do obejrzenia fotografii z wyjazdu. Zdjęcia dostępne po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 

Zapraszamy na relację z warsztatów Jak to z lnem bywało oraz Od ziarenka do bochenka realizowanych w ramach projektu "Przyszłość związana z przeszłością"

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia. Fotogaleria dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Zapraszamy na relację z wycieczki do Łosia w ramach Programu "Patrotyzm Jutra". Szczegóły po kliknięciu w nagłówek.

Informujemy, iż impreza "Święto Maziarzy Łosiańskich" odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 26 sierpnia 2017 r. o godzinie 13.00 na placu przy Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu. Po kliknięciu w nagłówek wiadomości przedstawiamy nowy program imprezy, który uległ zmianie. Tym samym zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu.

20-08-2017 | PILNY KOMUNIKAT

IMPREZA ŚWIĘTO MAZIARZY ŁOSIAŃSKICH ZOSTAJE ODWOŁANA - cały komunikat po kliknięciu w naglówek wiadomości

Zapraszamy do fotogaleri zdjęć z przebiegu Gminnego Święta Plonów, które odbyly się w Ropie w dniu 15 sierpnia 2017 r

Zapraszamy do Łosia na Święto Maziarzy Łosiańsklich w dniu 20 sierpnia 2017r.

Szczegóły po kliknięciu w nagłówek.

Zapraszamy na Dożynki Gminne w Ropie. Szczegóły po kliknięciu w nagłówek.

Zapraszamy do galeri zdjęć i informacji o realizowanym projekcie " Przyszłość związana z przeszłością" - Zdjęcia po kliknięciu w nagłówek


Strony: 12z 2
Wyswietlen: 93200
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska