O NAS
NASZA DZIAŁALNOŚĆ
WYDARZENIA - IMPREZY 2020Wydarzenia - imprezy 2019Wydarzenia - imprezy 2018Wydarzenia - imprezy 2017Wydarzenia - imprezy 2016KONKURSY ARTYSTYCZNE 2020KONKURSY ARTYSTYCZNE 2019Projekty GOKGaleria 2019Galeria 2018
Warsztaty snycerskieIV Rajd Biały BeskidSpotkanie z kolędą w WDKiT w KlimkówceSpotkanie Noworoczne w RopieWalentynkowe warsztaty dekorowania pierniczkówWarsztaty ceramiczne i plastyczne- ferie 2018Wyjazd do Krynicy Zdroju - ferie 2018Konkurs plastyczny na zakończenie ferii zimowychWyjazd do Sądeckiego Bartnika oraz na lodowiskoWarsztaty wytwarzania naturalnych kosmetykówV Złaz WielkanocnyGminne Obchody Święta Konstytucji 3 MajaWycieczka do Bochni i Nowego WiśniczaRodzinny Dzień DzieckaGminny Festiwal Biegowy "Sto lat Polski Niepodległej"Wernisaż wystawy fotografii Pana Jacka Kosiby pt. Migawki z gminy Ropa – Wczoraj i dziśPodsumowanie zajęć plastycznych w GOK - II kwartał 2018Relacja z V Rajdu Szlakami Jana Pawła IIWspólne warsztaty tańca ludowego w ŁużnejZabawki naszych dziadkówCuda z glinyGry bitewne w GOKKreatorzy koszulekWycieczka do Karpackiej Troi i Kina Trzy koloryRobotowo w GOKRobotowo w GOK - podsumowanieMotylkowo i kwiatowo - to plastycznie. Gry planszowe - fantastycznie!Kaktusy ze ... styropianu, koszulki z kotkami i gry planszoweWyjazd do Gładyszowa w ramach zajęć wakacyjnych z zakresu edukacji kulturalnejWycieczka do Starej Baśni w Grybowie i Sądeckiego Bartnika w StróżachDożynki Gminne 2018Piknik w Klimkówce "Bezpieczeństwo nad wodą..."Święto Maziarzy Łosiańskich 2018Ostatnie wakacyjne zajęcia w GOKWyjazd integracyjny dla Dziecięcego Zespołu Regionalnego Ropioczki z Ropy oraz Dziecięcego Zespołu RZakończenie wakacji z GOKI Festiwal Piosenki Religijno - Turystycznej "Rozśpiewane Anioły"Jarmark św MichałaGminny Rekreacyjny Turniej Piłki Siatkowej KobietGminne Obchody 100 Rocznicy odzyskania NiepodległościWieczór RetroKoncert patriotyczny w ŁosiuFilcowe korale i inne cudaPiątkowe wieczory z rękodziełem w GOKWarsztaty filcowania - 3 etapWarsztaty filcowania - 4 etapEksperymenty pierniczkoweKartka bożonarodzeniowa w technice scrapbooking z elementami quillinguSpotkanie autorskie z Wiesławem DrabikiemDzień chorych w ParafiiKiermasze Bożonarodzeniowe w Łosiu i RopieWarsztaty filcowania - 5 etapPiątkowe wieczory z rękodziełemDekoracje Świąteczne Bożonarodzeniowe
Galeria 2017MultimediaOGŁOSZENIEREGULAMINYKLUB SENIORAWARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECIDOMY KULTURY+ 2019GRAFIK ZAJĘĆ STAŁYCH W GOKSENIOR ONLINEGOK ROPA W SIECI!GOK ROPA - FILIA W ŁOSIU
FILIA GOK I ORGANIZACJE

2020-08-03     Augustyna, Kamelii, Lidii     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strona główna -> Galeria 2018 -> Podsumowanie zajęć plastycznych w GOK - II kwartał 2018Szanowni Państwo, drogie dzieci!

Zapraszamy poniżej do obejrzenia fotografii z realizacji zajęć plastycznych w II kwartale br., które odbywały się w każdy wtorek tygodnia w siedzibie GOK w Ropie oraz w Remizie OSP w Łosiu. W trakcie zajęć plastycznych uczestnicy wykonywali przeróżne ozdoby, upominki dla Mamy i Taty. Powstawały piękne motylkowe obrazy 3D, dzieci sadziły kwiaty, zdobiły drewniane przedmioty, wykonywały zabawki z filcu oraz przygotowały wiele innych ciekawych prac. Zajęcia plastyczne prowadziły: Pani Jola i Pani Karolina.

 Oprócz wtorkowych zajęć plastycznych, w poniedziałki odbywały się zajęcia ceramiczne w siedzibie GOK w Ropie oraz w piątki w Remizie OSP w Łosiu. Zajęcia ceramiczne prowadziła Pani Idalia. Również w takcie tych zajęć uczestnicy - dzieci wraz ze swoimi Mamami przygotowywały wiele wspaniałych prac, ozdób i upominków dla najbliższych.

Kolejna relacja odbędzie się po wakacjach, a pracownicy GOK serdecznie zapraszają na zajęcia wakacyjne do GOK, w ramach których przygotowali wiele atakcji dla najmłodszych!

Między innymi: wycieczki, zajęcia plastyczne, lekcje edukacji regionalnej, zabawy na świeżym powietrzu, wyjazdy do kina i inne atrakcje!

Prosimy o śledzenie naszych postów i wiadomości na stronie Internetowej GOK, ale także na naszej stronie na facebooku. Ponadto chętnie odpowiemy na Państwa pytania w  bezpośredniej rozmowie, dlatego serdecznie zachęcamy do osobistej wizyty w naszej instytucji.

 

 

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia do GOK!

 

Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska