O NAS
NASZA DZIAŁALNOŚĆ
WYDARZENIA - IMPREZY 2020Wydarzenia - imprezy 2019Wydarzenia - imprezy 2018
IV Rajd Biały BeskidWystawa prac snycerskichFeryjne warsztaty zdobienia walentynkowych pierników dla dzieci i ich rodzicówWarsztaty tworzenia kosmetyków naturalnychSpotkanie Noworoczne 2018Wyjazd do Krynicy Zdroju w ramach ferii zimowych 2018Zajęcia taneczne w ramach ferii zimowych 2018Wyjazd do Sądeckiego Bartnika i do Białej NiżnejZapowiedź wydarzeń wielkanocnychV Złaz Wielkanocny 18 marca 2018 ZAPOWIEDŹWycieczka do Bochni i Nowego WiśniczaRodzinny Dzień DzieckaGminny Festiwal Biegowy ph. "Sto lat Polski Niepodległej"Migawki z Gminy Ropa "Wczoraj i dziś" w fotografii Jacka KosibyV RAJD SZLAKAMI JANA PAWŁA II W KLIMKÓWCEWakacje z GOKWycieczka do Karpackiej Troi w TrzcinicyZajęcia taneczne w ramach akcji WAKACJE Z GOKWarsztaty robotówNowoczesne gry planszowe w GOKDOŻYNKI GMINNE 2018Wycieczka do Starej BaśniJarmark Świętego MichałaI Festiwal Piosenki Religijno - Turystycznej "Rozśpiewane Anioły"Filcowe korale i broszki - warsztaty dla PańGminny Rekreacyjny Turniej Piłki Siatkowej KobietGminne Obchody 100-lecia Odzyskania NiepodległościGMINNY KONKURS RECYTATORSKIWielopokoleniowe Spotkanie BiesiadneFilcowe korale -bajeczneWarsztaty tworzenia makatkiRodzinne Warsztaty BożonarodzenioweWARSZTATY "KARTKA BOŻONARODZENIOWA w technice SCRAPBOOKING, z elementami QUILLINGU"Nauka gry na instrumentach - nabórKiermasze Bożonarodzeniowe w Gminie RopaSpotkanie Noworoczne - zapowiedź
Wydarzenia - imprezy 2017Wydarzenia - imprezy 2016KONKURSY ARTYSTYCZNE 2020KONKURSY ARTYSTYCZNE 2019Projekty GOKGaleria 2019Galeria 2018Galeria 2017MultimediaOGŁOSZENIEREGULAMINYKLUB SENIORAWARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECIDOMY KULTURY+ 2019GRAFIK ZAJĘĆ STAŁYCH W GOK
FILIA GOK I ORGANIZACJE

2020-04-08     Amadeusza, Cezaryny, Juliany     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strona główna -> Wydarzenia - imprezy 2018 -> Jarmark Świętego Michała

Jarmark Świętego Michała w Ropie - 29-30.09.2018r. plac przy Dworze w Ropie

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie oraz Fundacja Szlachetne Zdrowie zaprasza wszystkich miłośników kultury Karpat na Jarmark Św. Michała do Ropy, który w tym roku będzie dwudniową imprezą organizowaną w dniach 29 (sobota) i 30 września (niedziela).

W tym roku w ramach imprezy w dniu 29 września będzie miał miejsce Festiwal Piosenki Turystyczno – Religijnej – „Rozśpiewane Anioły”. Odbędą się:

- koncerty dziecięco – młodzieżowych zespołów i solistów

- warsztaty wykonywania aniołów

- konkurs na Najpiękniejszego Anioła 3D.

W drugim dniu, tj. 30 września na scenie zaprezentują się zespoły inspirujące się muzyką Karpat.

Imprezie towarzyszyć będzie Festiwal Ziół Karpackich. Podczas festiwalu odbędą się warsztaty i prezentacje prowadzone przez zielarki z Beskidów dla zainteresowanych tematyką naturalnego dbania o zdrowie i urodę. Zapraszamy do zapoznania się z programem festiwalu a chętnych do zapisów i udziału w warsztatach.

Ponadto w programie imprezy przewidziano:

- warsztaty i pokazy tradycyjnego rękodzieła

- stoiska wystawiennicze i handlowe z produktami naturalnymi na bazie ziół

- konkursy dla dzieci i dorosłych

- tradycyjną kuchnię Karpat

 

Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska