O NAS
NASZA DZIAŁALNOŚĆ
FILIA GOK I ORGANIZACJE

2019-12-14     Alfreda, Izydora, Zoriny     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strona główna -> Galeria 2019 -> Nowy repertuar Ropioczków

Po kilkutygodniowej przerwie związanej z okresem Bożego Narodzenia, potem ferii zimowych do prób muzycznych wróciły Ropioczki – młodzieżowy zespół wokalno – instrumentalny, działający przy GOK pod kierunkiem Pana Jerzego Nowickiego. Trwają aktualnie próby, które odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 10 – 12. Instruktor prowadzący zespół pracuje z młodzieżą nad ludowymi pieśniami, ale realizowany jest również nowy repertuar muzyczny – piosenki w stylu retro. Poniżej link do filmiku z ostatniej próby. Zachęcamy do jego obejrzenia na kanale YOUTUBE:

https://www.youtube.com/watch?v=rSEYLl1hhSE


Równocześnie zapraszamy młodzież do zaangażowania się w działalność zespołu.  Do wszystkich kierujemy refleksję:

„Wiesz co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostają kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć” - Terry Pratchett

Tak naprawdę, nigdy nie jest za późno, aby odkryć w sobie jakiś talent. My w tym pomożemy, zapraszamy na zajęcia do GOK.

 

Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska