O NAS
NASZA DZIAŁALNOŚĆ
FILIA GOK I ORGANIZACJE

2019-12-14     Alfreda, Izydora, Zoriny     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strona główna -> Galeria 2019 -> CHARYTATYWNY KIERMASZ WIELKANOCNY

Charytatywny Kiermasz Wielkanocny, ktorego inicjatorami były Parafie z Ropy i Łosia oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ropie wraz z placówkami oświatowymi z terenu Gminy Ropa, już za nami. Kiermasz odbył się w dniu 7 kwietnia br. w obrębie Kościoła Matki Bożej Wspomożenia Wiernych oraz na Plebanii w Parafii w Łosiu. Sprzedaż w Ropie, planowana była w godzinach od 8.00 do 13.30, jednak wszystkie stroiki oraz ciasta rozeszły się w zaledwie 3 godziny od rozpoczęcia kiermaszu!

W imieniu współorganizatorów składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i wsparli finansowo Bartusia z Klimkówki i jego rodzinę, walczących z groźną chorobą małego chłopca. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy upiekli wspaniałe ciasta, przygotowali piękne i pomysłowe stroiki i ozdoby wilekanocne, dziękujemy firmom cukierniczym, które na tę okoliczność przekazały wypieki. Dziękujemy seniorom z Klubu Seniora, działającego przy GOK oraz pracownikom Świetlicy Środowiskowej SŁONECZKO, za pomoc w przygotowaniu stroików i palemek wielkanocnych. Dziękujemy Pani Marcie Włodarczyk - Deć - Pedagog oraz młodzieży z Grupy Wolontariackiej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ropie, którzy pomogli w organizacji sprzedaży ciast i stroików. Dziękujemy mieszkańcom, za liczne uczestnictwo w Kiermaszu i hojność!

Drodzy Pańtwo! Zapewne kwota, którą zebraliśmy, to tylko kropla w morzu potrzeb, ale w takich chwilach udowadniamy, że wspólnymi siłami możemy zdziałać więcej. Wspierajmy i pomagajmy, bo nigdy nie wiadomo, kogo z nas może spotkać podobny los i nigdy nie wiemy, kiedy to my będziemy potrzebować pomocy innych! A jak skomentowała, jedna z uczestniczek Kiermaszu: "Dobro powraca podwójnie!"

Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska