O NAS
NASZA DZIAŁALNOŚĆ
FILIA GOK I ORGANIZACJE

2020-04-03     Pankracego, Renaty, Ryszarda     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strona główna -> Galeria 2019 -> Wigilia w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej

Spotkanie wigilijne zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej dla podopiecznych i seniorów z terenu naszej gminy, odbyło się 20 grudnia w świetlicy Urzędu Gminy. W imieniu organizatora, licznie przybyłych, serdecznie przywitała Pani Ewa Domańska - Kierownik Ośrodka, pełniąca honory gospodarza spotkania. Swoją obecnością spotkanie zaszczycił Wójt Gminy Pan Karol Górski, który podczas swojego wystąpienia złożył obecnym życzenia świąteczne i noworoczne.

Oprawę artystyczną stanowił piękny, świąteczny koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z programem jasełek , jak również granych na skrzypcach, gitarach i trąbce oraz śpiewanych wspólnie z uczestnikami kolęd i pastorałek. Program przygotowany został pod kierunkiem nauczycieli - Pani Renaty Mikruta i Pani Barbary Bugno.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, świątecznej atmosferze, przy wspólnej tradycyjnej kolacji wigilijnej przygotowanej na tę okoliczność przez Koło Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy.

Gminny Ośrodek Kultury w ramach współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej przy organizacji tego wydarzenia, przygotował zaproszenia, zabezpieczył i obsłużył sprzęt nagłaśniający oraz wykonał dokumentację fotograficzną.


Galeria zdjęć

 

Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska