2018-12-14     Alfreda, Izydora, Zoriny     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wczorajszych, wieczornych warsztatów z zakresu filcowania na sucho. Prosimy kliknąć w nagłówek wiadomości.


Nadchodzą Święta, a wraz z nimi czas rozsyłania życzeń. Zachęcając do kultywowania tradycji wysyłania pocztówek, serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. "KARTKA BOŻONARODZENIOWA  w technice SCRAPBOOKING z elementami QUILLINGU", na których stworzysz unikatową kartkę według własnego projektu.

Więcej informacji po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Godziny zajęć zostaną dostosowane do uczestników. Ilość miejsc ograniczona. 
Z okazji zbliżających się świąt serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców, seniorów i wszystkich chętnych na warsztaty bożonarodzeniowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie.

Szczegóły na plakacie klikając w nagłówek wiadmości.


Gminny Ośrodek Kultury w Ropie serdecznie zaprasza na warsztaty tworzenia makatek. Szczegóły na plakacie, klikając w nagłówek wiadomości.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Wielopokoleniowego Spotkania Biesiadnego, które odbyło się 17 listopada br., w zachodniej oficynie dworskiej w Ropie. Aby przejść do galerii, proszę kliknąć w nagłówek wiadomości.
Fotorelacja z koncertu patriotycznego w wykonaniu młodzieży, który odbył się w Łosiu 11 listopada. Program przygotowany został z inicjstywy Pani Sołtys Bernadety Pierzchała i pod kierunkiem artystycznym Pani Beaty Rosiek. Kliknij w nagłówek wiadomości.


Serdecznie Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z Gminnych Obchodów 100 - lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.


Klikając w nagłówek wiadomości, obejrzą Państwo fotorelację z pierwszych zajęć filcowania, które odbyły się dzisiaj wieczorem, w siedzibie GOK. Zapraszamy na zajęcia, są jeszcze wolne miejsca!


Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Ropa do udziału w konkursie na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Regulamin na plakacie oraz w wersji do pobrania dostępny jest po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 🎄🎁❄⛄


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gminnego Rekreacyjnego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet, który odbył się w dniu 11 listopada br. z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Galeria dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości.


[1] 2 [3] [4]
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska