2020-08-11     Luizy, Włodzmierza, Zuzanny     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Serdecznie zapraszamy uczestników, którzy zgłosili się do udziału w zajęciach wokalnych z Kubą Cetnarowskim. Zajęcia rozpoczynają się od najbliższego piątku (17 lipca) o godz. 11.00. Mamy jeszcze wolne miejsca, chętnych, szczególnie dzieci i młodzież zachęcamy do dołączenia do grupy J


Jeżeli jesteś posiadaczem starych modeli, a już ich nie używasz i z nich nie korzystasz, możesz wyświadczyć ogromną przysługę przekazując je do Gminnego Ośrodka w Ropie.
Za pośrednictwem GOK-u modele trafią do organizatora akcji i posłużą do wykonania interaktywnej makiety.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję.


Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, przedstawiamy Państwu naszą produkcję filmową, pt. "JAK WYKONAĆ MAKATKĘ LUDOWĄ".

Film powstał w ramach projektu "Warsztaty w sieci dla dorosłych i dzieci" w programie "Kultura w sieci". Dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Link do filmu:  https://www.youtube.com/watch?v=vrpmtb7qcgc


Ostatnie dni poświęciliśmy na realizację kolejnego filmu z cyklu DIY-zrób to sam, w ramach programu „Kultura w sieci”. Jest to drugi film, który zrealizowaliśmy, tym razem już bez żadnej pomocy i nadzoru fachowców. Cały czas szlifujemy nowo nabytą wiedzę i staramy się ją doskonalić. A efekty naszej pracy ocenicie Państwo sami.

 

Dzisiejszy wpis jest zapowiedzią premiery, która będzie miała miejsce w dniu jutrzejszym po godzinie 12:00, ale już dziś chcemy zaprosić Państwa do obejrzenia naszego filmu, którego tytuł brzmi: „Jak wykonać makatkę ludową”. J

Dziękujemy pani Lucynie Domek za udział w nagraniu, a także pani Barbarze – mieszkance naszej gminy za udostępnienie do nagrań oryginalnych makatek z ubiegłego wieku.


PIERWSZE SEANSE W NASZYM KINIE LETNIM DOPIERO CO ZA NAMI, A MY JUŻ ZAPRASZAMY WAS NA KOLEJNE!!!!😊😎🍿BILETY WSTĘPU SĄ DARMOWE!!!!📢📢📢
W NAJBLIŻY PONIEDZIAŁEK ORAZ WTOREK WYŚWIETLIMY PAŃSTWU:
🧐 1. "ROBIN HOOD POCZĄTEK" - 13 lipca 2020 r./poniedziałek/, godzina 21:00 - scena plenerowa przy stadionie sportowym w Ropie - film z lektorem
🔎TRAILER : "Robin Hood - początek" - https://www.youtube.com/watch?v=xzDiwq-ODz0
🧐 2. "STATUS SINGEL" - 14 lipca 2020 r. /wtorek/, godzina 21:00 - scena plenerowa przy stadionie sportowym w Ropie -
🔎TRAILER: "Status: Singiel" - https://www.youtube.com/watch?v=xazZ6VAbxcE (film z lektorem)
NIE PRZEGAPCIE TEGO!!!! 😉

UWAGA! W razie niepogody seanse odbędą się w hali sportowej w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropie. Ilość miejsc ograniczona (150 os.)Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez GOK

Wianek na oktawę Bożego Ciała – link do filmu


W ubiegły weekend można było rozpocząć wakacje filmowo oraz wspólną zabawą dla najmłodszych i tych nieco starszych. GOK przygotował dla mieszkańców Gminy zabawy, animacje i rozgrywki sportowe. A wieczorem, w plenerze na dużym ekranie, wspólnie oglądaliśmy familijne filmy „Cudowny Chłopak”  i „Wielka Gilly”.

A Państwa zapraszamy wkrótce, 13 i 14 lipca do Ropy na kolejne seanse filmowe.

Zapraszamy do fotogalerii.


Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że na dzień dzisiejszy kąpielisko na terenie Stanicy Wodnej w Klimkówce nie jest strzeżone z powodu braku ratowników chętnych do podjęcia pracy w okresie panującej epidemii wirusa Sars-CoV-2. W związku z tym kąpiel odbywa się na własną odpowiedzialność.

Informujemy również, że w dalszym ciągu poszukujemy ratowników do pracy, tak więc sytuacja ta może ulec zmianie.

 Jeśli masz uprawnienia ratownika wodnego i jesteś zainteresowany podjęciem pracy w okresie letnim, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Ropa.


W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 wszystkie osoby zainteresowane udziałem w imprezach/wydarzeniach kulturalnych zobowiązane są do zapoznania się z REGULAMINEM WYDARZEŃ KULTURALNO-ARTYSTYCZNYCH I ROZRYWKOWYCH.

Najbliższe wydarzenia już w ten weekend, dlatego prosimy Państwa o konieczne zapoznanie się z zasadami uczestnictwa oraz ze wzorami oświadczeń, które będziemy pobierać od Państwa przy wejściu na teren imprezy. Podpisanie oświadczenie jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w imprezie. Z uwagi na czas, który potrzebny jest do uzupełnienia formularzy, proponujemy Państwu uzupełnienia go w domu i przekazania go nam w dniu imprezy /formularz do pobrania po kliknięciu w nagłówek wiadomości – należy zjechać na sam dół strony/.

Przypominamy, że na terenie imprezy może przebywać max. 150 osób oraz obowiązują zasady bezpieczeństwa: zakrywanie ust i nosa w bliskim kontakcie z innymi oraz zachowanie dystansu społecznego.


ZAPRASZAMY NA PLENEROWE KINO LETNIE!

„Wielka Gilly” – niedziela  /5 lipca 2020 r./ - godz. 21:00 – boisko sportowe w Łosiu - wstęp bezpłatny

Sarkastyczna dwunastolatka tuła się po domach zastępczych do czasu, gdy spotyka Miame Totter.

ZOBACZ ZWIASTUN:

https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Wielka+Gilly+Zwiastun+nr+1-40155


[1] 2 [3] [4]
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska