2019-03-23     Feliksa, Konrada, Zbysławy     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Za oknem pierwsze oznaki wiosny i z tej okazji pomału żegnamy zimę. Za nami wernisaż wystawy fotograficznej pana Jacka Kosiby, który na swoich zdjęciach uwiecznił piękno naszego Beskidu w zimowej scenerii, której w ostatnich latach jak na lekarstwo. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w Wiejskim Domu Kultury i Turystyki w Klimkówce, a po kliknięciu w nagłówek wiadomośći kilka migawek z wernisażu, a także wywiad, który przekazał nam pan Jacek.


Zapraszamy Panie z terenu Gminy Ropa na koncert folkowego zespołu "Górole", który zagra specjalnie z okazji Dnia Kobiet, w dniu 8 marca 2019 r. w świetlicy Urzędu Gminy Ropa o godzinie 19:00. PIERWSZE SPOTKANIE WARSZTATOWE Z PANEM KUBĄ CETNAROWSKIM ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 28 LUTEGO BR. (CZWARTEK) O GODZINIE 18.00 W GOK W ROPIE. SERDECZNIE ZAPRASZAMY, TYCH KTÓRZY JUŻ SIĘ ZAPISALI NA WARSZTATY TEATRALNO - WOKALNE, ALE TEŻ TYCH, KTÓRZY CHCĄ SIĘ JESZCZE ZAPISAĆ 😊


Realacja ze spotkania po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 


Z okazji walentynek uczestnicy Klubu Seniora dekorowali piernikowe serca upieczone przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy z Ropy.


Dwie grupy rodziców wraz ze swoimi najmłodszymi, przedszkolnymi pociechami rozpoczęło pracę nad domkami i hotelem dla pszczół samotnic i innych owadów zapylających.

Będzie dużo się działo. Relacja po kliknięciu w link.


Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej Pana Jacka Kosiby pt. "PEJZAŻE ZIMOWE", który odbędzie się 27 lutego 2019 r. (środa) o godzinie 18:00 w Wiejskim Domu Kultury i Turystyki w Klimkówce.


Zapraszamy Seniorki i Seniorów z terenu Gminy Ropa na spotkanie Biesiadne ph. "BABSKI COMBER", które odbędzie się we czwartek 28 lutego 2019 r. o godzinie 16:00 w świetlicy Urzędu Gminy Ropa. 


Dla każdego uczestnika słodka niespodzianka.
Za nami pierwsze zajęcia  i warsztaty w projekcie „ Z NATURĄ ZA PAN BRAT”. Była to okazja do poznania założeń projektu, jego celu  i zaplanowanych działań. A będzie działo się dużo – od budowy hotelu i domków dla owadów zapylających, sadzenia roślin miododajnych, po warsztaty zielarskie i wędrówki polami, łąkami i lasami. A wszystko w miłej i rodzinnej atmosferze. Zapraszamy do śledzenia strony internetowej GOK i realizacji projektu.

Sczegóły po kliknięciu w nagłówek.Czy zaangażowanie w działalność zespołu ludowego, może nieść ze sobą jakiekolwiek korzyści dla jego członków? W wiadomości, także link do filmiku z próby zespołu ludowego OKARYNA, który prosimy obejrzeć i polubić.


[1] 2 [3] [4]
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska