2019-08-23     Apolinarego, Miły, Róży     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Fotorelacja po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :-)


Relacja po kliknięiu w nagłówek wiadomości.


Zespół taneczny Explosion skończył 10 lat! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z roztańczonego Jubileuszu.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Pikniku Rodzinnego, który odbył się w minioną sobotę przy współpracy z Beskidzką Akademią Piłkarską w Ropie. Dziękujemy wszystkim za obecność, fantastyczną atmosferę oraz wspólną zabawę!


Gminny Ośrodek Kultury w Ropie i Bartłomiej Belniak zapraszają na wernisaż wystawy Konkursu Rysunku Satyrycznego ROPONIOSKA 2019, która zawita pod strzechę łemkowskiej chyży w Zagrodzi Maziarskiej.

Ogólnopolski Konkurs Rysunku Satyrycznego będzie miał swój finał w trakcie Święta Maziarzy Łosiańskich 4 sierpnia (niedziela), w postaci wręczenia nagród i wernisażu wystawy prac.

Konkurs realizowany w ramach projektu „Małe historie w wielkim odkrywaniu” dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu Patriotyzm Jutra.

ZAPRASZAMY


Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Konkursu Rysunku Satyrycznego „ROPONIOSKA 2019”

Gratulujemy Laureatom i WyróżnionymSERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMÓW W PLENEROWYM KINIE LETNIM. Gminny Ośrodek Kultury w Ropie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku co najmniej 10 lat na wakacyjny wyjazd do Starego Sącza, organizowany we wtorek 30 lipca 2019 r. 


Gminny Ośrodek Kultury w Ropie oraz Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów – Zagroda Maziarska w Łosiu zaprasza na Święto Maziarzy Łosiańskich.

W tym roku imprezę uświetni rozstrzygnięcie i wystawa prac uczestników ogólnopolskiego Konkursu Rysunku Satyrycznego „ROPONIOSKA 2019”. Konkurs dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Szczegóły po kliknięciu w link.


[1] 2 [3] [4] [5]
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska