2019-05-26     Eweliny, Jana, Pawła     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Czas Wielkiego Postu w Klubie Seniora to czas przygotowań do Świąt Wielkanocnych i związanych z tym wydarzeń kulturalno-społecznych w gminie Ropa.  

Klub Seniora kontynuuje i włącza się w coroczną akcję Parafialnego Dnia Chorych oraz Charytatywny Kiermasz Wielkanocny.

Zapraszamy na Stronę Klubu


7 kwietnia 2019 r. odbędą się kiermasze wielkanocne w Ropie oraz Łosiu, z których dochód przekazany zostanie na leczenie Bartusia z Klimkówki. Nie bądźmy obojętni i pomóżmy chłopcu w walce z chorobą.

Szczegółowe informacje na plakatach po kliknięciu w nagłówek wiadomości.Przedstawiamy Państwu regulamin tegorocznego Gminnego Konkursu Palm Wielkanocnych. W ostatnich latach staraliśmy się zmieniać jego formę. W tym roku również nastąpiły niewielkie zmiany, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu. Zachęcamy i zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie!

Aby wyświetlić Regulamin kliknij w ink:

 http://www.gokropa.iaw.pl/pl/107707/0/XXI_GMINNY_KONKURS_PALM_WIELKANOCNYCH.html

 


Gminny Ośrodek Kultury w Ropie ogłasza KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY! Prace konkursowe zostaną przekazane na szczytny cel - CHARYTATYWNY KIERMASZ WIELKANOCNY, z którego dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na leczenie chorego na białaczkę Bartusia z terenu naszej gminy. Zachęcamy gorąco wszystkich do udziału w konkursie.

REGULAMIN WRAZ Z KARTĄ ZGŁOSZENIOWĄ DOSTĘPNY PO KLIKNIĘCIU W LINK:

 http://www.gokropa.iaw.pl/pl/107701/0/KONKURS_NA_NAJPIEKNIEJSZY_STROIK_WIELKANOCNY.htmlZ okazji Dnia Kobiet GOK zorganizował spotkanie dla Pań z terenu gminy, które odbyło się 8 marca w świetlicy Urzędu Gminy. Pełna relacja i galeria zdjęć -
kliknij tutaj


ZAJĘCIA PLASTYCZNE W ŁOSIU – WOLNE MIEJSCA!!!

Informujemy, że zwolniły się miejsca na zajęciach plastycznych w Łosiu, w grupie poniedziałkowej. W związku z tym zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zajęcia prowadzone są co tydzień w godzinach 14:00 – 15:30. Miesięczna opłata za zajęcia to 20,00 zł.

Możliwość udziału dziecka w zajęciach po jego wcześniejszym zgłoszeniu (zapisy w GOK lub pod nr tel. 18 353 06 11).Gminny Ośrodek Kultury ogłasza nabór do ORKIESTRY DĘTEJ, którą poprowadzi pan Jakub Cetnarowski. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek. Zapisy w GOK lub pod nr tel. 18 353 06 11


Szczegółowy relacja z wydarzenia wraz z galerią zdjęć po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy!


Za oknem pierwsze oznaki wiosny i z tej okazji pomału żegnamy zimę. Za nami wernisaż wystawy fotograficznej pana Jacka Kosiby, który na swoich zdjęciach uwiecznił piękno naszego Beskidu w zimowej scenerii, której w ostatnich latach jak na lekarstwo. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w Wiejskim Domu Kultury i Turystyki w Klimkówce, a po kliknięciu w nagłówek wiadomośći kilka migawek z wernisażu, a także wywiad, który przekazał nam pan Jacek.


Zapraszamy do fotogalerii zdjęć z Gminnych obchodów Narodowego Święte Niepodległości współorganizowanych przez GOK, Szkołę Podstawową nr 1 w Ropie im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej oraz Parafię w Ropie. Dostęp do galerii po kliknięciu w nagłówek wiadomości.


[1] [2] 3
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska