2020-08-11     Luizy, Włodzmierza, Zuzanny     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

ZAPRASZAMY NA PLENEROWE KINO LETNIE!

„Cudowny chłopak” – sobota /4 lipca 2020 r./ - godz. 21:00 – scena plenerowa przy stadionie sportowym w Ropie – wstęp bezpłatny

Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

ZOBACZ ZWIASTUN: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Cudowny+ch%C5%82opak+Zwiastun+nr+2+polski-44869


Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na piknik rodzinny, który odbędzie się w Łosiu w najbliższą niedzielę /5 lipca 2020/. Wspólnie będziemy bawić się boiska sportowym w Łosiu. Z zabawami startujemy o godzinie  16:00 – więcej informacji na załączonym plakacie.

O 21:00 natomiast zapraszamy na plenerowe kino letnie, podczas którego wyświetlimy film  familijny pt. "Wielka Gilly". Szczegółowe informacje o filmie na odrębnym plakacie.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, ilość osób przebywających na terenie imprezy będzie ograniczona do 150 osób oraz obowiązywać będzie zakrywanie ust i nosa w bliskim kontakcie z innymi.


Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na piknik rodzinny, który odbędzie się w Ropie w najbliższą sobotę /4 lipca 2020/. Wspólnie będziemy bawić się na płycie boiska sportowego oraz przy estradzie. Z zabawami startujemy o godzinie  16:00 – więcej informacji na załączonym plakacie.

O 21:00 natomiast zapraszamy na plenerowe kino letnie, podczas którego wyświetlimy piękny film  pt. "Cudowny chłopak". Szczegółowe informacje o filmie na odrębnym plakacie.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, ilość osób przebywających na terenie imprezy będzie ograniczona do 150 osób oraz obowiązywać będzie zakrywanie ust i nosa w bliskim kontakcie z innymi.


ZAPRASZAMY DZIECI ORAZ MŁODZIEŻ NA ROZŚPIEWANE WAKACJE Z GOK, CZYLI ZAJĘCIA WOKALNE, PODCZAS KTÓRYCH BĘDZIEMY BAWIĆ SIĘ PRZY MUZYCE I POZNAWAĆ WAKACYJNE PIOSENKI. NA KONIEC WAKACJI DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ ZAPLANOWANA JEST WSPÓLNA BIESIADA PRZY OGNISKU.


OGŁASZAMY NABORY NA WAKACYJNE ZAJĘCIA PLASTYCZNE W ŁOSIU I ROPIE! SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W GOK (TEL. 18 353 06 11). ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!


Błogosławienie wianków w ósmy dzień po święcie Bożego Ciała w kościele rzymskokatolickim ma długą tradycję.

I dzisiaj ta tradycję chcemy pielęgnować. Dlatego zapraszamy do podzielenia się zdjęciem Waszego wianka.

Zdjęcie możecie przesłać na mail gokropa@wp.pl. Opublikujemy je na naszym profilu facebookowym w piątek 19 czerwca.  


Beskidzka Akademia Piłkarska ogłasza nabór uzupełniający dla dzieci urodzonych w latach od 2007 roku do 2015 roku.

Szczegóły na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.W GOK Ropa rozpoczeliśmy realizację warsztatów haftu i koronki w ramach projektu „Haft i koronki wsi Beskidu Niskiego z Mistrzem Tradycji”. Pierwsze kroki to nauka podstawowych ściegów stosowanych przez nasze babcie i prababcie. Na początek naszym celem stało się wykonanie makatek.
A wyzwanie podjęło kilka śmiałych pań, które pracują pod okiem naszej Mistrzyni Pani Lucyny.

Zapraszamy do fotogalerii po kliknięciu w linkMiło nam Państwa poinformować, że nasz Ośrodek Kultury znalazł się wśród instytucji, których pomysł na projekt „Warsztaty w sieci dla dorosłych i dzieci”  zyskał aprobatę i otrzymał dofinansowanie w ramach programu „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury. 

Konkurencja była ogromna, do NCK spłynęło prawie 6 tys. wniosków z całej Polski. Nasz pomysł zyskał  uznanie i znalazł się wśród zwycięskich projektów. Pozyskane środki przeznaczymy na doskonalenie umiejętności z narzędzi i skutecznego przekazu kultury w Internecie dla kadry naszego ośrodka oraz współpracujących z nami artystami oraz  realizację warsztatów on-line z lokalnych tradycji dla rożnych odbiorców w Internecie.


„BARKA” dla Jana Pawła II popłynęła do nieba 18 maja w niejednym domu w naszej gminie. Gratulujemy tym, którzy wykazali się odwagą i przesłali dla nas piękne filmy z wykonania tej pieśni. Dziękujemy Madzi, Oli, Jakubowi i ks. Marcinowi z Kwartetu Parafii Ropa, muzykalnej rodzinie Rówińskich - Kindze, Paulinie, Dominikowi, Łukaszowi, najmłodszym uczestnikom tego wydarzenia Lilli i Tytusowi oraz Julii i Karolinie.

Każde z nagrań na naszej facebookowej stronie zyskało wielu sympatyków i moc polubień. Dla występujących GOK w Ropie przewidział drobne upominki.

Nagrań utworu możemy posłuchać tutaj:

Kwartet z Parafii w Ropie

Rodzina Rówińskich

Lilla i Tytus

Julia i Karolina 


[1] [2] 3 [4]
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska