2018-12-14     Alfreda, Izydora, Zoriny     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

W dniu 17.11.2018r. o godz. 17.00 w Zachodniej Oficynie Dworskiej w Ropie odbędzie  się Wieczór Retro "Wspomnień czar, urok melodii z dawnych lat...", w trakcie którego odbędą się koncerty oraz otwarcie wystawy prac powstałych w ramach projektu "Kultura na pograniczu". Szczegóły na plakacie, klikając w nagłówek wiadomości.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gminnego Konkursu Recytatorskiego ph. "100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości", który odbył się w dniu 8 listopada br. w siedzibie GOK. Organizatorami konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna w Ropie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ropie. Gratulujemy zwycięzcom!


Serdecznie Zapraszamy Mieszkańców Gminy Ropa

na Gminne Obchody 100 - lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości,

które odbędą się w dniu 16 listopada br.

Szczegóły na plakacie.


Serdecznie Zapraszamy Panie na Warsztaty wykonywania korali i broszek z filcu - są jeszcze wolne miejsca.Zapraszamy do udziału w Gminnym Rekreacyjnym Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet, organizowanym z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Regulamin uczestnictwa po kliknięciu  w nagłówek wiadomości.

Zapisy do dnia 7 listopada 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie.


Zapraszamy do Galerii Zdjęć z realizacji projektu "Kultura na Pograniczu"


Gminny Ośrodek Kultury w Ropie ogłasza nabory na warsztaty gry na instrumentach tj. akordeon, trąbka oraz keyboard z elementami pianina. 

Więcej informacji na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.


Zapraszamy chętne Panie na warsztaty artystyczne z zakresu tworzenia biżuterii z wełny czesankowej, które odbędą się w listopadzie w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie. Podczas warsztatów będzie można zapoznać się z techniką filcowania na sucho oraz zrobić unikatową biżuterię, która idealnie uzupełni jesienną stylizację.

Dodatkowe informacje o warsztatach na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 


Serdecznie zapraszamy na gorlicki Rynek, na wystawę „Gorliczanki. Równe i Niepodległe”. Szczegóły po kliknięciu w nagłówek
[1] [2] 3 [4]
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska