2019-08-23     Apolinarego, Miły, Róży     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Letnie miesiące to czas obfitych zbiorów ziół letnich. Podczas czerwcowo-lipcowych zajęć Ania Czuchta, Mistrz Tradycji przybliżała uczestniczkom zajęć aspekty związane z właściwościami prozdrowotnymi ziół letnich.

Zapraszamy na relację z realizacji projektu dofinasowanego ze środków Ministra Kultury i dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Kolejną odsłoną projektu "Małe historie w wielkim odkrywaniu" były warsztaty rysunku satyrycznego i ilustaracji. Projekt dofinasowany ze srodków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu Patriotyzm Jutra.

Zapraszamy do galerii zdjęć po kliknięciu w link.


Protokół głosowania na inicjatywy kulturalne, zgłoszone w ramach projektu "Odkryjmy potencjał mieszkańców gminy Ropa", dostępny po kliknięciu w nagłówek niniejszej wiadomości.


Gminny Ośrodek Kultury w Ropie  zaprasza do składania ofert cenowych  na wyłączną obsługę  imprezy masowej „Dożynki Gminne” w zakresie:

1) punktu gastronomicznej wraz z ogródkiem piwnym,

2) parku rozrywki dla dzieci, w tym m.in.: plac zabaw, zamki dmuchane, zjeżdżalnie i inne atrakcje.

 Impreza obędzie się na wydzielonym terenie stadionu sportowego w Ropie, w dniu 15 sierpnia 2019 r. od godz. 1500 do godz. 300.

Oferty można składać zarówno na kompleksową obsługę w zakresie zarówno punktu gastronomicznego i parku rozrywki, jak również oferty oddzielne - wyłącznie na obsługę gastronomiczną lub park rozrywki.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE PO KLIKNIĘCIU W NAGŁÓWEK POWYŻSZEJ WIADOMOŚCI.


Wstępem do warsztatów artystycznych w projekcie „Małe historie w wielkim odkrywaniu” były warsztaty historyczne w Skansenie Przemysłu Naftowego „Magdalena”.

Zapraszamy na fotorelację.


Młodzież uczestnicząca w projekcie „Małe historie w wielkim odkrywaniu”, wraz z Mgr Morsem, czyli Mariuszem Brodowskim znanym, sądeckim propagatorem sztuki street art namalowała mural na scenie plenerowej w Ropie. 

Zapraszamy na fotorelację


Zapraszamy Państwa na III Biennale Sztuki Ludowej i Rękodzieła, połączone z uroczystymi obchodami 70-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Ropie.

Już w najbliższą niedzielę /7 lipca 2019 r./ na placu przy dworze w Ropie odbędą się uroczystości związane z 70-leciem OSP, występy artystyczne zespołów prezentujących muzykę Pogórza i Łemkowszczyzny. Nie zabraknie równeż stoisk wystawienniczo-handlowych z różnorodnymi wyrobami rękodzielniczymi, a także warsztatów dla dzieci oraz konkursów.

Szczegółowe informacje na plakacie po kliknięciu w nagłówek powyższej wiadomości.


Zapraszamy na relację z wycieczki do Sądeckiego Bartnika w Strózach i podsumowania projektu "Z naturą za pan brat" dofinansowanego ze środków Fundacji BGK w ramach programu Na dobry początek!.


Zapraszamy dzieci oraz rodziców na PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się 22 czerwca 2019 r. /sobota/

W programie m.in.:
* Turniej piłki nożnej Przedszkolaka O PUCHAR WÓJTA,
* Pokaz FREESTYLE FOOTBALL w wykonaniu DAWIDA PAJORA
* KONCERT ZACZNIJ OD BACHA - ZBIGNIEW WODECKI TRIBUTE BAND
* zabawy animacyjne dla dzieci
* zabawa fantowa

Impreza współorganizowana z BESKIDZKĄ AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ W ROPIE.

Więcej informacji na plakacie po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

ZAPRASZAMY!!!W poniższym linku znajduje się regulamin konkursu wraz z załącznikami:

http://www.gokropa.iaw.pl/pl/108178/0/DOMY_KULTURY+_2019.html

Serdecznie zapraszamy do udziału

w konkursie wszystkich mieszkańców

gminy Ropa.[1] [2] 3 [4] [5]
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska