2019-02-23     Damiana, Romana, Romany     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Fotorelacja ze spotkania z okazji "Dnia chorych" zorganizowanego w Parafii pw. Św. Michała Archanioła w Ropie. Kliknij w nagłówek wiadomości lub tutaj.


Zapraszamy do fotorelacji ze spotkania z autorem bajek dla dzieci - Panem Wiesławem Drabikiem, które odbyło się 13 grudnia br. w Gminnym  Przedszkolu w Ropie. Spotkanie współorganizowali: Gminny Ośrodek Kultury w Ropie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Ropie. Prosimy kliknąćw nagłówekwiadomości.


Zapraszamu do udziału w projekcie "Z naturą za pan brat" skierowanym do najmłodszych mieszkańców Gminy Ropa oraz ich rodziców.

Szczegóły po kliknięciu w linkZa nami zajęcia z wykonywania kartki świątecznej z wykorzystaniem techniki scrapbooking, które odbyły się w GOK w Ropie oraz w Remizie OSP w Łosiu. Warsztaty odbyły się w dniach 11 i 13 grudnia. Zajęcia wprowadziły nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz miały za cel przywrócenie do życia tradycji wykonywania oraz wysyłania kartek świątecznych. Ponadto była to wspaniała zabawa zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczestników warsztatów.

Warsztaty prowadziły Pani Agnieszka Ptaszkowska oraz Pani Jolanta Korzeń- Cichoń, którym bardzo dziękujemy za poprowadzenie zajęć.

Galeria zdjęć prac uczestników warsztatów dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości.
8 grudnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie odbyły się eksperymentalne warsztaty zdobienia pierników. Fotorelacja po kliknięciu w nagłówek wiadomości. Zapraszamy!


Zapraszamy do fotorelacji z warsztatów filcowania na mokro. Prosimy klinkąć w nagłówek wiadomości.


Jeśli posiadasz w swojej szafie dżinsy, które nie nadają się już do chodzenia, a szkoda Ci ich wyrzucić, możesz przemienić je w torebkę :-) Aby to zrobić, wystarczy zapisać się na warsztaty, na których pod okiem instruktora Twoje ulubione niegdyś spodnie dostaną drugie życie :-) Na zapisy czekamy do końca bieżącego roku, a zajęcia rozpoczną się początkiem roku 2019. Zapraszamy!!!


Zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału w warsztatach lepienia aniołów z gliny, które rozpoczną się po Nowym Roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie. Dni oraz godziny zajęć zostaną dopasowane do potrzeb uczestników.

Zapisy do końca br. Ilość miejsc ograniczona.Miło nam poinformować, że GOK w Ropie jest wśród 50 organizacji, które otrzymały dofinansowanie z Fundacji BGK na projekt pt. „Z NATURĄ ZA PAN BRAT”.

Sczegóły o projekcie po kliknięciu w linkW imieniu wszystkich Organizatorów zapraszamy mieszkańców gminy na kiermasze bożonarodzeniowe, które w tym roku odbędą się w Ropie oraz w Łosiu, w dniu 16 grudnia 2018 r. (niedziela). Szczegółowe informacje na plakatach po kliknięciu w nagłówek wiadomości.


[1] [2] [3] 4 [5]
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska