2019-08-23     Apolinarego, Miły, Róży     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie zaprasza na wycieczkę do Krakowa w dniu 26 czerwca 2019 r.

W programie:
*Msza Św. oraz zwiedzanie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
* zwiedzanie prywatnych apartamentów królewskich na Wawelu oraz przyzamkowego ogrodu.


Zapisy w GOK do 21 czerwca 2019 r. Ilość miejsc ograniczona. ZAPRASZAMY!!! :-)


Zapraszamy do oglądania zdjęć i relacji z kolejnej odsłony projektu "Z NATURĄ ZA PAN BRAT".

Fotorelacja po kliknięciu w link


Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów zaprasza w najbliższy weekend do udziału w obchodach Święta Małopolski.

Sczegóły na plakacie


Weź udział w konkursie na najlepszy reportaż społeczno-obyczajowy związany z ziemią gorlicką i zmierz się z codziennością miejsca, w którym mieszkasz! Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach zaprasza.


Dzień Dziecka już za nami! Impreza współorganizowana ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Marii Konopnickiej w Ropie, upłynęła przy pięknej pogodzie i cudownej atmosferze roześmianych dzieci i ich rodzin. Dziękujemy wszystkim przybyłym osobom za wspólnie spędzony czas!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z imprezy, do której przekierowanie nastąpi po kliknięciu w nagłówek niniejszej wiadomości.


Zapraszamy do udziału w konkursie rysunku satyrycznego, ilustracji i karykatury "ROPONIOSKA 2019"

Szczegóły po kliknięciu w link


Drodzy Państwo, przekazujemy Wam wiadomość,
z której bardzo się cieszymy!!!
Gminny Ośrodek Kultury w Ropie uzyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego, za pośrednictwem Narodowego Centrum Kultury, na realizację projektu pn. „Odkryjmy potencjał mieszkańców gminy Ropa”, w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.

Projekt polega na przeprowadzeniu diagnozy identyfikującej zasoby i samodzielne inicjatywy mieszkańców gminy Ropa (powstanie raport z diagnozy), opracowanie i udostępnienie do wiadomości publicznej zasad wyboru inicjatyw, wybór w oparciu o przyjęte zasady od 3 do 7 różnorodnych kulturalnych inicjatyw, stworzenie z autorami wybranych inicjatyw planu ich wspólnej realizacji podczas spotkań w GOK oraz ich realizacja!

Jednym zdaniem: chcesz zrobić ze swoimi znajomymi coś dobrego i wspaniałego dla lokalnej społeczności, przyjdź do nas, bo mamy na realizację Twojego pomysłu środki i pomożemy Ci go zrealizować 😊

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat inicjatyw lokalnych w gminie Ropa? Przyjdź na spotkanie informacyjne w najbliższy piątek (07.06.2019r.), o godzinie 17.00. Czekamy na Was w świetlicy UG Ropa. Zapraszamy!Kolejne nowe wydarzenie kulturalne w naszej gminie - Dzień Matki - Seniorki odbyło się 29 maja w świetlicy Urzędu Gminy. Szczegóły i fotorelacja po kliknięciu w nagłówek wiadomości.


Termin składania prac do konkursu fotograficznego „Gmina Ropa w obiektywie – Cztery Pory Roku” w edycji wiosennej został wydłużony. Na prace czekamy do 14 czerwca 2019 r.


[1] [2] [3] 4 [5]
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska