2020-07-08     Arnolda, Edgara, Elżbiety     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strona główna -> Aktualności


Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez GOK

Wianek na oktawę Bożego Ciała – link do filmu


W ubiegły weekend można było rozpocząć wakacje filmowo oraz wspólną zabawą dla najmłodszych i tych nieco starszych. GOK przygotował dla mieszkańców Gminy zabawy, animacje i rozgrywki sportowe. A wieczorem, w plenerze na dużym ekranie, wspólnie oglądaliśmy familijne filmy „Cudowny Chłopak”  i „Wielka Gilly”.

A Państwa zapraszamy wkrótce, 13 i 14 lipca do Ropy na kolejne seanse filmowe.

Zapraszamy do fotogalerii.


Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że na dzień dzisiejszy kąpielisko na terenie Stanicy Wodnej w Klimkówce nie jest strzeżone z powodu braku ratowników chętnych do podjęcia pracy w okresie panującej epidemii wirusa Sars-CoV-2. W związku z tym kąpiel odbywa się na własną odpowiedzialność.

Informujemy również, że w dalszym ciągu poszukujemy ratowników do pracy, tak więc sytuacja ta może ulec zmianie.

 Jeśli masz uprawnienia ratownika wodnego i jesteś zainteresowany podjęciem pracy w okresie letnim, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Ropa.


W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 wszystkie osoby zainteresowane udziałem w imprezach/wydarzeniach kulturalnych zobowiązane są do zapoznania się z REGULAMINEM WYDARZEŃ KULTURALNO-ARTYSTYCZNYCH I ROZRYWKOWYCH.

Najbliższe wydarzenia już w ten weekend, dlatego prosimy Państwa o konieczne zapoznanie się z zasadami uczestnictwa oraz ze wzorami oświadczeń, które będziemy pobierać od Państwa przy wejściu na teren imprezy. Podpisanie oświadczenie jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w imprezie. Z uwagi na czas, który potrzebny jest do uzupełnienia formularzy, proponujemy Państwu uzupełnienia go w domu i przekazania go nam w dniu imprezy /formularz do pobrania po kliknięciu w nagłówek wiadomości – należy zjechać na sam dół strony/.

Przypominamy, że na terenie imprezy może przebywać max. 150 osób oraz obowiązują zasady bezpieczeństwa: zakrywanie ust i nosa w bliskim kontakcie z innymi oraz zachowanie dystansu społecznego.


ZAPRASZAMY NA PLENEROWE KINO LETNIE!

„Wielka Gilly” – niedziela  /5 lipca 2020 r./ - godz. 21:00 – boisko sportowe w Łosiu - wstęp bezpłatny

Sarkastyczna dwunastolatka tuła się po domach zastępczych do czasu, gdy spotyka Miame Totter.

ZOBACZ ZWIASTUN:

https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Wielka+Gilly+Zwiastun+nr+1-40155


ZAPRASZAMY NA PLENEROWE KINO LETNIE!

„Cudowny chłopak” – sobota /4 lipca 2020 r./ - godz. 21:00 – scena plenerowa przy stadionie sportowym w Ropie – wstęp bezpłatny

Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

ZOBACZ ZWIASTUN: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Cudowny+ch%C5%82opak+Zwiastun+nr+2+polski-44869


Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na piknik rodzinny, który odbędzie się w Łosiu w najbliższą niedzielę /5 lipca 2020/. Wspólnie będziemy bawić się boiska sportowym w Łosiu. Z zabawami startujemy o godzinie  16:00 – więcej informacji na załączonym plakacie.

O 21:00 natomiast zapraszamy na plenerowe kino letnie, podczas którego wyświetlimy film  familijny pt. "Wielka Gilly". Szczegółowe informacje o filmie na odrębnym plakacie.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, ilość osób przebywających na terenie imprezy będzie ograniczona do 150 osób oraz obowiązywać będzie zakrywanie ust i nosa w bliskim kontakcie z innymi.


Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na piknik rodzinny, który odbędzie się w Ropie w najbliższą sobotę /4 lipca 2020/. Wspólnie będziemy bawić się na płycie boiska sportowego oraz przy estradzie. Z zabawami startujemy o godzinie  16:00 – więcej informacji na załączonym plakacie.

O 21:00 natomiast zapraszamy na plenerowe kino letnie, podczas którego wyświetlimy piękny film  pt. "Cudowny chłopak". Szczegółowe informacje o filmie na odrębnym plakacie.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, ilość osób przebywających na terenie imprezy będzie ograniczona do 150 osób oraz obowiązywać będzie zakrywanie ust i nosa w bliskim kontakcie z innymi.


ZAPRASZAMY DZIECI ORAZ MŁODZIEŻ NA ROZŚPIEWANE WAKACJE Z GOK, CZYLI ZAJĘCIA WOKALNE, PODCZAS KTÓRYCH BĘDZIEMY BAWIĆ SIĘ PRZY MUZYCE I POZNAWAĆ WAKACYJNE PIOSENKI. NA KONIEC WAKACJI DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ ZAPLANOWANA JEST WSPÓLNA BIESIADA PRZY OGNISKU.


OGŁASZAMY NABORY NA WAKACYJNE ZAJĘCIA PLASTYCZNE W ŁOSIU I ROPIE! SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W GOK (TEL. 18 353 06 11). ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!


1 [2] [3] [4]
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska