2020-01-20     Fabioli, Miły, Sebastiana     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

„Bez korekty” — konkurs na reportaż związany z ziemią gorlicką

Weź udział w konkursie na najlepszy reportaż społeczno-obyczajowy związany z ziemią gorlicką i zmierz się z codziennością miejsca, w którym mieszkasz! Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach zaprasza.

 

Czekamy na pomysły tekstów reporterskich — prawdziwych, dojrzałych i unikatowych opowieści, których wspólny mianownik sprowadza się do ludzi i ich codzienności. Interesują nas reportaże społeczno-obyczajowe — tzw. bękarty literatury, w których nie ma miejsca na fikcję, bowiem przedstawiane historie opisują życie przyłapane na gorącym uczynku, niekoniecznie sklejone z dobrych słów czy jasnych kolorów.

Biblioteka wyłoni trzy najciekawsze pomysły! Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (I miejsce: tablet, II miejsce: kamera sportowa, III miejsce: głośnik bluetooth) oraz publikacja reportażu w lokalnym portalu internetowym www.halogorlice.info.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół średnich z powiatu gorlickiego. Reportaże należy przesyłać do 31 sierpnia 2019 (sobota) na adres: korekta.mbpgorlice@gmail.com. Wyniki zostaną ogłoszone do 15 września 2019 na stronie internetowej biblioteki.

Szczegóły konkursu „Bez korekty” znajdują się Na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach www.mbpgorlice.info

Dodatkowych informacji udziela Judyta Rosin (tel.: 18 352 19 62);

Konkurs na reportaż społeczno-obyczajowy „Bez korekty” jest organizowany w ramach projektu „Non fiction — spotkania z mistrzami reportażu”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wyswietlen: 159651
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska