2021-01-25     Miłosza, Pawła, Tatiany     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

GWIAZDKA Z SERCEM DLA SENIORA


Co roku od kilku lat Gminny Ośrodek Kultury w Ropie w okolicy Świąt współorganizował wydarzenia związane z tym okresem. Wspólnie ze szkołami organizowaliśmy Kiermasz Bożonarodzeniowy, a razem z parafią w Ropie oraz odziałem Caritas spotkanie opłatkowe dla osób starszych i chorych.

W tym roku, z powodu sytuacji epidemiologicznej w kraju, wydarzenia te niestety się nie odbędą. Mimo to nadal jest to czas, który należy przeżywać w sposób szczególny, w radosnym oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia, tym bardziej pamiętając o potrzebujących osobach starszych i niepełnosprawnych.

Dlatego chcemy Państwa zaangażować w Akcję: Gwiazdka z sercem dla seniora. W czasie epidemii powinniśmy pokazać osobom starszym, że o nich pamiętamy, przekazując im drobne, płynące z serca upominki.

Ogłaszamy zbiórkę ozdobnych serc i gwiazd wykonanych w rękodzielniczy sposób z różnych materiałów. Mogą to być pierniczki w kształcie gwiazdek i serc, serca z włóczki, czy z masy solnej, stroiki w tych kształtach. Czekamy na Państwa kreatywność i zaangażowanie.

Drobny gest, a znaczy tak wiele! Zapraszamy do włączenia się w akcję.


Wyswietlen: 183055
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska