2020-07-05     Antoniego, Bartłomieja, Karoliny     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Strony: 123z 3
BARKA dla Jana Pawła II - podsumowanie

„BARKA” dla Jana Pawła II popłynęła do nieba 18 maja w niejednym domu w naszej gminie. Gratulujemy tym, którzy wykazali się odwagą i przesłali dla nas piękne filmy z wykonania tej pieśni. Dziękujemy Madzi, Oli, Jakubowi i ks. Marcinowi z Kwartetu Parafii Ropa, muzykalnej rodzinie Rówińskich - Kindze, Paulinie, Dominikowi, Łukaszowi, najmłodszym uczestnikom tego wydarzenia Lilli i Tytusowi oraz Julii i Karolinie.

Każde z nagrań na naszej facebookowej stronie zyskało wielu sympatyków i moc polubień. Dla występujących GOK w Ropie przewidział drobne upominki.

Nagrań utworu możemy posłuchać tutaj:

Kwartet z Parafii w Ropie

Rodzina Rówińskich

Lilla i Tytus

Julia i Karolina 

ORIGAMI MODUŁOWE - KOŁO ZAINTERESOWAŃ W ŁOSIU

OFERTA FILII W ŁOSIU: ORIGAMI MODUŁOWE – KOŁO ZAINTERESOWAŃ

Szczegółowe informacje oraz zapisy: GOK Ropa,
tel. 18 353 06 11   -    /ZAPRASZAMY!!!/

ZAJĘCIA WOKALNE W ŁOSIU

OFERTA FILII W ŁOSIU: ZAJĘCIA WOKALNE

Szczegółowe informacje oraz zapisy: GOK Ropa,
tel. 18 353 06 11   -    /ZAPRASZAMY!!!/

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE I TRĄBE W ŁOSIU

OFERTA FILII W ŁOSIU: NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE I TRĄBCE

Szczegółowe informacje oraz zapisy: GOK Ropa,
tel. 18 353 06 11   -    /ZAPRASZAMY!!!/

NAUKA GRY NA GITARZE W ŁOSIU

OFERTA FILII W ŁOSIU: NAUKA GRY NA GITARZE

Szczegółowe informacje oraz zapisy: GOK Ropa,
tel. 18 353 06 11   -   / ZAPRASZAMY!!!/

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo, informujemy, że od czerwca Gminny Ośrodek Kultury w Ropie uruchamia swoją Filię w Łosiu, w budynku Remizy OSP (I piętro). Pragniemy stworzyć ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami, dlatego zachęcamy mieszkańców Łosia do zgłaszania swoich pomysłów na działania Filii.

Filia otwarta będzie początkowo przez 3 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych, które zostaną dopasowane do uczestników. Na obecną chwilę pragniemy stworzyć listy osób chętnych na proponowane przez nas zajęcia: plastyczne, kółko origami modułowego, zajęcia z gry na instrumentach (gitara, keyboard, trąbka) oraz zajęcia wokalne.

Zajęcia plastyczne do końca roku szkolnego pozostają w niezmienionej formie, a więc dzień i godzina pozostają bez zmian.

Na pozostałe zajęcia prowadzone są nabory. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do zapisów i do współpracy.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "PORTRET JANA PAWŁA II"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego "PORTRET JANA PAWŁA II". Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace, a laureatom serdecznie gratulujemy!

Aby zobaczyć wyniki kliknij w link: <<<wyniki>>>

Ze wszystkimi uczestnikami skontaktujemy się telefonicznie w sprawie odbioru nagród. 

Galerię nagrodzonych prac zobaczyć można klikając w poniższy link (należy zjechać na sam dół strony): 

<<<galeria zdjęć>>>

LOSOWANIE ZWYCIĘZCY - KRZYŻÓWKA O JANIE PAWLE II

Krzyżówka o Janie Pawle II została stworzona na cześć Karola Wojtyły, z okazji przypadającej w br. Jego 100. rocznicy urodzin. Hasło rozwiązanej krzyżówki, które brzmiało: „BÓG BOGATY W MIŁOSIERDZIE” nadesłało 9 osób.

KOMISYJNE LOSOWANIE odbyło się w dniu 18 maja 2020 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w  Ropie. Losy z nazwiskami uczestników, którzy nadesłali poprawne odpowiedzi, umieszczone zostały w bezbarwnym pojemniku, a następnie wymieszane. Losowania dokonał dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ropie – Zdzisław Niezgoda, który tym samym wyłonił zwycięzcę – Z. SZURA

Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie. 

BARKA DLA JANA PAWŁA II

Z okazji przypadającej w dniu 18 maja 100. rocznicy urodzin papieża, naszego Rodaka - Jana Pawła II ogłaszamy inicjatywę do wykonania Jego ulubionej pieśni pt. „Barka”.

Na naszej stronie zamieszczamy link do karaoke z linią melodyczną i tekstem. Zachęcamy wszystkich do zaśpiewania „Barki” na cześć Ojca Świętego z wykorzystaniem podkładu lub przy akompaniamencie własnego instrumentu/instrumentów. Dopuszczamy własną aranżację, interpretację oraz tonację wykonania pieśni. Utwór można zaśpiewać albo zagrać solo lub rodzinnie (zespołowo)... CZYTAJ WIĘCEJ...

KRZYŻÓWKA O JANIE PAWLE II

Z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II opracowaliśmy krzyżówkę, która dotyczy życia naszego Rodaka. Rozwiązywanie krzyżówki będzie nie tylko formą rozrywki, ale także uczczeniem pamięci o Papieżu Polaku i małym testem wiedzy :-) Zapraszamy zatem do rozwiązywania i do nadsyłania nam rozwiązanych haseł. 

Hasła wysyłajcie na nasz adres: gokropa@wp.pl z dopiskiem "KRZYŻÓWKA – JP II", w treści podając swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu do kontaktu.

Spośród wszystkich zgłoszeń rozlosujemy nagrodę! Na hasła czekamy do 15 maja 2020 r.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Relacja z Gminnych Obchodów Konsyutucji 3 Maja

Gminne Obchody Konstytucji 3 Maja odbyły się w sobotę 2 maja w dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Zapraszamy na relację z tego wydarzenia. Szczegóły po kliknięciu w link.

KONCERT DLA GORLICKICH BOHATERÓW

Szalowa lekarzom, pielęgniarkom, medykom... to koncert charytatywny i inicjatywa dla całego regionu gorlickiego. Celem wydarzenia jest wsparcie zbiórki pieniężnej na zakup respiratorów dla gorlickiego Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w

Gorlicach. #gorlickimbohaterom

CZYTAJ WIĘCEJ…

Strony: 123z 3
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska