2018-12-14     Alfreda, Izydora, Zoriny     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strony: 123z 3
Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe

Z okazji zbliżających się świąt serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców, seniorów i wszystkich chętnych na warsztaty bożonarodzeniowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie.

Szczegóły na plakacie klikając w nagłówek wiadmości.

Warsztaty tworzenia makatek

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie serdecznie zaprasza na warsztaty tworzenia makatek. Szczegóły na plakacie, klikając w nagłówek wiadomości.

Wieczór Retro i Wielopokoleniowe Spotkanie Biesiadne

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Wielopokoleniowego Spotkania Biesiadnego, które odbyło się 17 listopada br., w zachodniej oficynie dworskiej w Ropie. Aby przejść do galerii, proszę kliknąć w nagłówek wiadomości.Koncert patriotyczny w Łosiu

Fotorelacja z koncertu patriotycznego w wykonaniu młodzieży, który odbył się w Łosiu 11 listopada. Program przygotowany został z inicjstywy Pani Sołtys Bernadety Pierzchała i pod kierunkiem artystycznym Pani Beaty Rosiek. Kliknij w nagłówek wiadomości.

Gminne Obchody 100- lecia Odzyskania Niepodlegości - fotorelcja

Serdecznie Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z Gminnych Obchodów 100 - lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Filcowe korale -bajeczne

Klikając w nagłówek wiadomości, obejrzą Państwo fotorelację z pierwszych zajęć filcowania, które odbyły się dzisiaj wieczorem, w siedzibie GOK. Zapraszamy na zajęcia, są jeszcze wolne miejsca!

XII GMINNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Ropa do udziału w konkursie na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Regulamin na plakacie oraz w wersji do pobrania dostępny jest po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 🎄🎁❄⛄

Gminny Rekreacyjny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet - relacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gminnego Rekreacyjnego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet, który odbył się w dniu 11 listopada br. z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Galeria dostępna po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Wieczór Retro "Wspomnień czar, urok melodii z dawnych lat..."

W dniu 17.11.2018r. o godz. 17.00 w Zachodniej Oficynie Dworskiej w Ropie odbędzie  się Wieczór Retro "Wspomnień czar, urok melodii z dawnych lat...", w trakcie którego odbędą się koncerty oraz otwarcie wystawy prac powstałych w ramach projektu "Kultura na pograniczu". Szczegóły na plakacie, klikając w nagłówek wiadomości.

Gminny Konkurs Recytatorski

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gminnego Konkursu Recytatorskiego ph. "100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości", który odbył się w dniu 8 listopada br. w siedzibie GOK. Organizatorami konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna w Ropie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ropie. Gratulujemy zwycięzcom!

Gminne Obchody 100- lecia Odzyskania Niepodlegości

Serdecznie Zapraszamy Mieszkańców Gminy Ropa

na Gminne Obchody 100 - lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości,

które odbędą się w dniu 16 listopada br.

Szczegóły na plakacie.

Filcowe korale i broszki - warsztaty dla Pań - wolne miejsca

Serdecznie Zapraszamy Panie na Warsztaty wykonywania korali i broszek z filcu - są jeszcze wolne miejsca.


Strony: 123z 3
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska