2019-03-23     Feliksa, Konrada, Zbysławy     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strony: 1234z 4
WARSZTATY TEATRALNO - WOKALNE

PIERWSZE SPOTKANIE WARSZTATOWE Z PANEM KUBĄ CETNAROWSKIM ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 28 LUTEGO BR. (CZWARTEK) O GODZINIE 18.00 W GOK W ROPIE. SERDECZNIE ZAPRASZAMY, TYCH KTÓRZY JUŻ SIĘ ZAPISALI NA WARSZTATY TEATRALNO - WOKALNE, ALE TEŻ TYCH, KTÓRZY CHCĄ SIĘ JESZCZE ZAPISAĆ 😊

BAŁKAŃSKIE WSPOMNIENIA MIROSŁAWA ZAŁĘSKIEGO

Realacja ze spotkania po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 

WALENTYNKOWE PIERNICZKI

Z okazji walentynek uczestnicy Klubu Seniora dekorowali piernikowe serca upieczone przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy z Ropy.

Warsztaty praktyczno-ekologiczne

Dwie grupy rodziców wraz ze swoimi najmłodszymi, przedszkolnymi pociechami rozpoczęło pracę nad domkami i hotelem dla pszczół samotnic i innych owadów zapylających.

Będzie dużo się działo. Relacja po kliknięciu w link.

WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFICZNEJ JACKA KOSIBY "PEJZAŻE ZIMOWE"

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej Pana Jacka Kosiby pt. "PEJZAŻE ZIMOWE", który odbędzie się 27 lutego 2019 r. (środa) o godzinie 18:00 w Wiejskim Domu Kultury i Turystyki w Klimkówce.

BABSKI COMBER

Zapraszamy Seniorki i Seniorów z terenu Gminy Ropa na spotkanie Biesiadne ph. "BABSKI COMBER", które odbędzie się we czwartek 28 lutego 2019 r. o godzinie 16:00 w świetlicy Urzędu Gminy Ropa. 


Dla każdego uczestnika słodka niespodzianka.


Ruszyły warsztaty w ramach projektu "Z NATURĄ ZA PAN BRAT"


Za nami pierwsze zajęcia  i warsztaty w projekcie „ Z NATURĄ ZA PAN BRAT”. Była to okazja do poznania założeń projektu, jego celu  i zaplanowanych działań. A będzie działo się dużo – od budowy hotelu i domków dla owadów zapylających, sadzenia roślin miododajnych, po warsztaty zielarskie i wędrówki polami, łąkami i lasami. A wszystko w miłej i rodzinnej atmosferze. Zapraszamy do śledzenia strony internetowej GOK i realizacji projektu.

Sczegóły po kliknięciu w nagłówek.


OKARYNA - próby zespołu

Czy zaangażowanie w działalność zespołu ludowego, może nieść ze sobą jakiekolwiek korzyści dla jego członków? W wiadomości, także link do filmiku z próby zespołu ludowego OKARYNA, który prosimy obejrzeć i polubić.

ROPIOCZKI - nowy repertuar

Zespół ROPIOCZKI, pod kierunkiem pana Jerzego Nowickiego, pracuje nad nowym repertuarem.

Spotkanie Noworoczne w WDKIT

Mieszkańcy Klimkówki, Woli i Flaszy wspólnie świętowali Nowy Rok.

SENIORZY W SIECI

Starsi mieszkańcy naszej gminy znakomicie radzą sobie w wirtualnej rzeczywistości. Więcej na ten temat, po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

GRUPA TEATRALNO-WOKALNA

Jeśli masz 14 lat lub więcej, lubisz śpiewać, bądź masz zdolności aktorskie i chciałbyś rozwijać się w tym kierunku, to zgłoś się do GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ, którą poprowadzi pan JAKUB CETNAROWSKI. Młody, pełen zaangażowania i pasji Instruktor wprowadzi Cię w świat muzyki i sztuki. Daj sobie szansę rozwinąć skrzydła i zapisz się już dziś!

Zapisy przyjmujemy w siedzibie GOK lub pod nr telefonu:

18 353 06 11

Strony: 1234z 4
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska