2019-08-23     Apolinarego, Miły, Róży     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Strony: 1234z 4
PLENEROWE KINO LETNIE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMÓW W PLENEROWYM KINIE LETNIM. 


Wycieczka do Starego Sącza - 30 lipca 2019 r.

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku co najmniej 10 lat na wakacyjny wyjazd do Starego Sącza, organizowany we wtorek 30 lipca 2019 r. 

Święto Maziarzy Łosiańskich - niedziela 4 sierpnia 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie oraz Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów – Zagroda Maziarska w Łosiu zaprasza na Święto Maziarzy Łosiańskich.

W tym roku imprezę uświetni rozstrzygnięcie i wystawa prac uczestników ogólnopolskiego Konkursu Rysunku Satyrycznego „ROPONIOSKA 2019”. Konkurs dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Szczegóły po kliknięciu w link.

Letnie warsztaty w ramach projektu "Tradycje zielarskie Pogórza i Łemkowszczyzny z Mistrzem Tradycji"

Letnie miesiące to czas obfitych zbiorów ziół letnich. Podczas czerwcowo-lipcowych zajęć Ania Czuchta, Mistrz Tradycji przybliżała uczestniczkom zajęć aspekty związane z właściwościami prozdrowotnymi ziół letnich.

Zapraszamy na relację z realizacji projektu dofinasowanego ze środków Ministra Kultury i dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Warsztaty rysunku satyrycznego i ilustracji

Kolejną odsłoną projektu "Małe historie w wielkim odkrywaniu" były warsztaty rysunku satyrycznego i ilustaracji. Projekt dofinasowany ze srodków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu Patriotyzm Jutra.

Zapraszamy do galerii zdjęć po kliknięciu w link.

70-lecie OSP Ropa - fotorelacja

Fotorelacja po kliknięciu w nagłówek wiadomości. 

III Biennale Sztuki Ludowej i Rękodzieła - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :-)

WYNIKI GŁOSOWANIA NA INICJATYWY LOKALNE Z DNIA 7 LIPCA 2019

Protokół głosowania na inicjatywy kulturalne, zgłoszone w ramach projektu "Odkryjmy potencjał mieszkańców gminy Ropa", dostępny po kliknięciu w nagłówek niniejszej wiadomości.

ZAPYTANIE OFERTOWE - DOŻYNKI GMINNE 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Ropie  zaprasza do składania ofert cenowych  na wyłączną obsługę  imprezy masowej „Dożynki Gminne” w zakresie:

1) punktu gastronomicznej wraz z ogródkiem piwnym,

2) parku rozrywki dla dzieci, w tym m.in.: plac zabaw, zamki dmuchane, zjeżdżalnie i inne atrakcje.

 Impreza obędzie się na wydzielonym terenie stadionu sportowego w Ropie, w dniu 15 sierpnia 2019 r. od godz. 1500 do godz. 300.

Oferty można składać zarówno na kompleksową obsługę w zakresie zarówno punktu gastronomicznego i parku rozrywki, jak również oferty oddzielne - wyłącznie na obsługę gastronomiczną lub park rozrywki.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE PO KLIKNIĘCIU W NAGŁÓWEK POWYŻSZEJ WIADOMOŚCI.

III Biennale Sztuki Ludowej i Rękodzieła

Zapraszamy Państwa na III Biennale Sztuki Ludowej i Rękodzieła, połączone z uroczystymi obchodami 70-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Ropie.

Już w najbliższą niedzielę /7 lipca 2019 r./ na placu przy dworze w Ropie odbędą się uroczystości związane z 70-leciem OSP, występy artystyczne zespołów prezentujących muzykę Pogórza i Łemkowszczyzny. Nie zabraknie równeż stoisk wystawienniczo-handlowych z różnorodnymi wyrobami rękodzielniczymi, a także warsztatów dla dzieci oraz konkursów.

Szczegółowe informacje na plakacie po kliknięciu w nagłówek powyższej wiadomości.

Relacja z wycieczki do Krakowa i Łagiewnik

Relacja po kliknięiu w nagłówek wiadomości.

Piknik Rodzinny - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Pikniku Rodzinnego, który odbył się w minioną sobotę przy współpracy z Beskidzką Akademią Piłkarską w Ropie. Dziękujemy wszystkim za obecność, fantastyczną atmosferę oraz wspólną zabawę!

Strony: 1234z 4
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska