2019-03-23     Feliksa, Konrada, Zbysławy     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strony: 1234z 4
RAZEM - BIULETYN INFORMACYJNY GMINY ROPA

Informujemy, że od dziś na naszej stronie internetowej, dostępna będzie elektroniczna wersja biuletynu RAZEM, w zakładce RAZEM - Biuletyn Informacyjny Gminy Ropa. W katalogu tym będziemy na bieżąco zamieszczać kolejne wydania.

Na dzień dzisiejszy zapraszamy do zapoznania się z nr 1/2019, do którego przekierowanie nastąpi po kliknięciu w nagłówek tej wiadomości. Życzymy przyjemnej lektury.


WARSZTATY BOBOWSKIEJ KORONKI KLOCKOWEJ

Zapraszamy wszystkie chętne osoby na warsztaty BOBOWSKIEJ KORONKI KLOCKOWEJ, które poprowadzi pani Renata Tarsa. Zajęcia rozpoczną się po utworzeniu grupy. 

Zapisy w GOK lub pod nr tel. 18 353 06 11

KONKURS FOTOGRAFICZNY "GMINA ROPA W OBIEKTYWIE - CZTERY PORY ROKU"

Wójt Gminy Ropa zaprasza mieszkańców Gminy do udziału w konkursie fotograficznym, kierowanym do wszystkich mieszkańców.

Konkurs składa się z czterech etapów (zima, wiosna, lato oraz jesień). Na każdym etapie zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Ponadto spośród zwycięskich prac z poszczególnych etapów, na koniec roku 2019, zostanie wyłonione ZDJĘCIE ROKU, które otrzyma wartościową nagrodę.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W REGULAMINIE (DO POBRANIA)  PO KLIKNIĘCIU W NAGŁÓWEK WIADOMOŚCI.

NAUKA GRY NA GITARZE

Gminny Ośrodek Kultury ogłasza nabory dla wszystkich osób, zarówno dzieci jak i dorosłych,  zainteresowanych nauką gry na gitarze.

Lekcje poprowadzi pan Piotr Przyrowski, absolwent Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, ponadto gitarzysta zespołów muzyki rozrywkowej, tj. "Lighthouse" i "Price Tag" w Krakowie.

Zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie lub pod nr tel. 18 353 06 11

WYCIECZKA DO KINA DLA SENIORÓW

Wycieczka do KINA KOLORY na seans: MISZMASZ KOGEL MOGEL 3 dla seniorów
z terenu gminy Ropa.

Szczegóły po kliknięciu w nagłówek wiadomości.


Ósme Spotkanie Podróżnicze "Bałkańskie wspomnienia"

Klub Podróżnika 49,5 oraz Wiejski Dom Kultury i Turystyk zapraszają na ósme spotkanie podróżnicze Mirosława Załęskiego pt. "Bałkańskie wspomnienia", które odbędzie się w dniu 15 lutego 2019 r. o godz. 18:00 w WDKiT na Klimkówce.

Zajęcia w Programie Mądrzy Cyfrowi

Za nami pierwsze dni realizacji Programu Mądrzy Cyfrowi. Młodzież z Gminy Ropa podczas zajęć, korzystając z narzędzi cyfrowych a także analogowych, opracowuje swoje pomysły na zmianę społeczną. Warsztaty są okazją do poznawania wartości moralnych potrzebnych w życiu online i ofline. Szczegóły i fotorelacja po kliknięciu w nagłówek

Ferie zimowe 2019

Relacje oraz dokumentacja fotograficzna z poszczególnych zajęćpo kliknięciu w nagłówek wiadomości i wybór zgodnie z zamieszczoną tematyką poszczególnych form.

Spotkanie Noworoczne w gminie Ropa - 2019

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze Spotkania Noworocznego w gminie Ropa, które odbyło się 12 stycznia br. w hali sportowej w Ropie. Prosimy kliknąć nagłówek wiadomości:

Zajęcia muzyczne - ROPIOCZKI Informujemy, że zajęcia muzyczne kierowane do dziecięco – młodzieżowego Zespołu ROPIOCZKI, w okresie ferii zimowych, odbędą się w siedzibie GOK, w następujących terminach: 16.01.2019r. (środa...
Nauka gry na instrumentach - INFORMACJA Informujemy, że spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych nauką gry na instrumentach w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie (trąbka, keyboard z elementami pianina, akordeon) odbędzie się 16 stycz...
Ferie 2019 z GOK w Ropie

Zapraszamy do zapoznania się z programem ferii w Gminnym Osrodku Kultury w Ropie oraz do zapisów na zajęcia. Szczegóły po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Strony: 1234z 4
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska