2019-12-12     Ady, Aleksandra, Dagmary     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strony: 1234z 4
WYSTĘP ZESPOŁU ROPIOCZKI

ZAPRASZAMY NA WYSTĘP DZIECIĘCO - MŁODZIEŻOWEGO ZESPOŁU REGIONALNEGO ROPIOCZKI, DZIAŁAJĄCEGO PRZY GOK W ROPIE, KTÓRY ZAPREZENTUJE SIĘ W NOWYCH STROJACH PODCZAS JARMARKU ŚW. MICHAŁA W ROPIE W DNIU 29.09.2019 O GODZ. 15.00

Zakup strojów został dokonany w ramach zadania "Integracja przez kulturę -dziedzictwo kulturowe Pogórza" realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Ropie. Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego  Centrum Kultury w ramach programu "EtnoPolska 2019".

KERMESZ ŁEMKOWSKI W ŁOSIU

Zapraszamy do galerii zdjęć z kermeszu, który odbył się 21 września (kliknij w nagłówek wiadomości)

JARMARK ŚW. MICHAŁA W ROPIE  Gmina Ropa, Partnerzy projektu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ropie serdecznie zapraszają do udziału w Jarmarku Świętego Michała w Ropie, który odbędzie się 29 września 2019 r. na dziedzińcu Dwo...
Wyjaz integracyjno-rekreacyjny Zespołu Regionalnego OKARYNA na Klimkówkę

Zespół Regionalny OKARYNA pożegnał lato, spotykając się nad jeziorem Klimkówka. W ostatnie słoneczne dni kalendarzowego lata, wspólnie spędzili czas nad wodą, gdzie piekli kiełbaski i pływali na rowerkach wodnych.

Pragniemy podziękować przy tej okazji bosman Stanicy Wodnej w Klimkówce - Pani Natalii Grzywacz, która osobiście zadbała o bezpieczeństwo uczestników w trakcie ich pobytu nad jeziorem. 

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PAWŁEM BERĘSEWICZEM

Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łosiu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ropie serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem - autorem książek dla dzieci i młodzieży, w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019. Szczegóły na plakacie😊

KERMESZ ŁEMKOWSKI

Łemkowie z Łosia wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ropie zapraszają serdecznie na KERMESZ ŁEMKOWSKI, który odbędzie się w najbliższą sobotę - 21 września 2019 r. Szczegóły na plakacie.

Działanie dofinansowane w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2019.

ZAPROSZENIE DLA WYSTAWCÓW - JARMARK ŚW. MICHAŁA

Gmina Ropa zaprasza wystawców do udziału w Jarmarku Świętego Michała w Ropie, który odbędzie się 29 września 2019r. na dziedzińcu Dworu w Ropie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, rękodzielników, Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w jarmarku i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 września 2019r. Karty zgłoszeniowe (do pobrania w zakładce:OGŁOSZENIE)można składać osobiście w Gminnym środku Kultury w Ropie - 38-312 Ropa 780. Można również przesyłać pocztą elektroniczną w formie podpisanego odręcznie skanu na adres e-mailowy: gokropa@wp.pl . W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Jarmark Świętego Michała w Ropie - 2019"

Święto Niepodległości 11 Listopada

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć z Gminnych obchodów Narodowego Święte Niepodległości współorganizowanych przez GOK, Szkołę Podstawową nr 1 w Ropie im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej oraz Parafię w Ropie. Dostęp do galerii po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Strony: 1234z 4
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska