2019-08-23     Apolinarego, Miły, Róży     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

Strony: 1234z 4
Program Dom Kultury+ w gminie ROPA

Drodzy Państwo, przekazujemy Wam wiadomość,
z której bardzo się cieszymy!!!
Gminny Ośrodek Kultury w Ropie uzyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego, za pośrednictwem Narodowego Centrum Kultury, na realizację projektu pn. „Odkryjmy potencjał mieszkańców gminy Ropa”, w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.

Projekt polega na przeprowadzeniu diagnozy identyfikującej zasoby i samodzielne inicjatywy mieszkańców gminy Ropa (powstanie raport z diagnozy), opracowanie i udostępnienie do wiadomości publicznej zasad wyboru inicjatyw, wybór w oparciu o przyjęte zasady od 3 do 7 różnorodnych kulturalnych inicjatyw, stworzenie z autorami wybranych inicjatyw planu ich wspólnej realizacji podczas spotkań w GOK oraz ich realizacja!

Jednym zdaniem: chcesz zrobić ze swoimi znajomymi coś dobrego i wspaniałego dla lokalnej społeczności, przyjdź do nas, bo mamy na realizację Twojego pomysłu środki i pomożemy Ci go zrealizować 😊

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat inicjatyw lokalnych w gminie Ropa? Przyjdź na spotkanie informacyjne w najbliższy piątek (07.06.2019r.), o godzinie 17.00. Czekamy na Was w świetlicy UG Ropa. Zapraszamy!


Dzień Matki - Seniorki

Kolejne nowe wydarzenie kulturalne w naszej gminie - Dzień Matki - Seniorki odbyło się 29 maja w świetlicy Urzędu Gminy. Szczegóły i fotorelacja po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Informacja - KONKURS FOTOGRAFICZNY II ETAP

Termin składania prac do konkursu fotograficznego „Gmina Ropa w obiektywie – Cztery Pory Roku” w edycji wiosennej został wydłużony. Na prace czekamy do 14 czerwca 2019 r.

Święto Niepodległości 11 Listopada

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć z Gminnych obchodów Narodowego Święte Niepodległości współorganizowanych przez GOK, Szkołę Podstawową nr 1 w Ropie im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej oraz Parafię w Ropie. Dostęp do galerii po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Strony: 1234z 4
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska