2020-01-17     Antoniego, Henryki, Mariana     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strony: 1234z 4
WYSTAWA PRAC I RĘKODZIEŁA I KIERMASZ SŁODKOŚCI

Inicjatywa „Od nas dla Was, bo razem możemy więcej” wraz z akcją charytatywną  miała swój finał 20 października b.r. Piękna, jesienna pogoda sprzyjała wystawie i pokazowi tego, co wspólnie wykonali rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Ropie. A było co oglądać i podziwiać.

Inicjatywa realizowana w zadaniu „Odkryjmy potencjał mieszkańców gminy Ropa – etap drugi” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019.


Więcej o Wystawie i Kiermaszu po kliknięciu w link.

Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

W piątek, 18 października do Łosia zawitał Pan Wiesław Drabik, pisarz, ilustrator i autor wielu bajek.

Dzieci uczestniczące w spotkaniu realizowanym w ramach inicjatywy "Podróżujemy w głąb książki" mogły dowiedzieć się wielu historii związanych z tworzeniem bajek oraz poznać książki napisane przez Pana Drabika.

Spotkanie realizowane było w ramach zadania „Odkryjmy potencjał mieszkańców gminy Ropa – etap drugi” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.

Więcej Informacji po kliknięciu w link.

Święto Niepodległości 11 Listopada

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć z Gminnych obchodów Narodowego Święte Niepodległości współorganizowanych przez GOK, Szkołę Podstawową nr 1 w Ropie im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej oraz Parafię w Ropie. Dostęp do galerii po kliknięciu w nagłówek wiadomości.

Strony: 1234z 4
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska