2020-12-06     Dionizji, Leontyny, Mikołaja     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strona główna -> Wiejski Dom Kultury i Turystyki w Klimkówce

Wiejski Dom Kultury i Turystyki w Klimkówce - Filia Gminnego Ośrodka Kultury w Ropie - czynny w dniach: 

poniedziałek 8:00 -12:30

wtorek 9:00-17:00

środa 13:00-21:00

czwartek 8:00-16:00

piątek 9:00-17:00


PRACOWNIA INTERNETOWA

ŚWIETLICA

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU SPORTOWEGO


 

Opiekunem WDKiT jest mgr Idalia Ferenc, zatrudniona w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie.
 
Oferta Wiejskiego Domu Kultury i Turystyki w Klimkówce
skierowana jest do wszystkich mieszkańców miejscowości jak również do całej społeczności gminy i turystów odwiedzających nasze urokliwe okolice.

Na obecnym etapie funkcjonowania placówki oferujemy:

* pracownię komputerową z Internetem wyposażoną w 5 stanowisk,
* świetlicę ze stołem do tenisa, piłkarzykami, elektronicznym dartem oraz grami     świetlicowymi  (szachy i warcaby),
* wypożyczalnię sprzętu sportowego, takiego jak: wysokiej klasy narty  biegowe z butami i kijkami,  łyżwy do jazdy figurowej, hokejowe i dziecięce oraz rowery górskie.

Korzystanie z powyższej oferty jest bezpłatne i odbywa się na warunkach uwzględnionych w poszczególnych regulaminach, opracowanych dla pracowni komputerowej, świetlicy i wypożyczalni sprzętu sportowego.

Istnieje możliwość wynajęcia świetlicy na szkolenia, uroczystości rodzinne, spotkania, itp., organizowane   z udziałem do 30 osób (świetlica dysponuje pomieszczeniem kuchennym oraz zmywalnią naczyń).

W przyszłości zostanie uruchomiony punkt informacji turystycznej.
Począwszy od ferii zimowych będą się odbywały zorganizowane formy zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, jak również różnego rodzaju konkursy w różnych dziedzinach Amatorskiej Twórczości Artystycznej oraz turnieje rekreacyjne - w oparciu o istniejącą bazę i możliwości lokalowe. 

Wszelkich informacji dotyczących zasad korzystania z oferty WDKiT, jak również informacji dotyczących poszczególnych form działalności mogą Państwo uzyskać klikając w poszczególne zakładki znajdujące się nad powyższym tekstem.

Bardzo mile widziane będą wszelkie sugestie, inicjatywy i pomysły co do form działalności placówki. Jesteśmy otwarci na wszelkie możliwe do zrealizowania propozycje wychodzące od mieszkańców Klimkówki.

Zwracamy się również z prośbą do osób posiadających jakiekolwiek materiały dotyczące historii Klimkówki (opracowania, artykuły, zdjęcia archiwalne, przedmioty codziennego użytku, itp.), o ich udostępnienie lub wypożyczenie. Zostaną one wykorzystane do tworzonego Punktu Informacji Turystycznej w formie ekspozycji oraz po ich sfotografowaniu bądź zeskanowaniu zwrócone właścicielom. Zgromadzony materiał może zostać wykorzystany w przyszłości do opracowania wydawnictwa.

Z góry dziękujemy i zapraszamy do korzystania z oferty Wiejskiego Domu Kultury i Turystyki  


Zdzisław Niezgoda
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury
w Ropie 

 

 

Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska