XVII Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych
Treść
PROTOKÓŁ
XVII Gminnego Konkursu Palm Wielkanocnych,
organizowanego w Ropie w dniu 29 marca 2015 r.
Komisja konkursowa w składzie:
Przewodnicząca komisji : Anna Bąk – Kustosz muzealny
Członkowie:
1. Zofia Skwarło - Regionalista w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół”
w Nowym Sączu,
2. Maria Białoń - Przewodnicząca Rady Gminy Ropa
3. Władysława Smoła - Honorowy członek komisji, wieloletnia Przewodnicząca Rady Gminy Ropa
4. Teresa Różycka - Dyrektor Gminnego Przedszkola w Ropie
dokonała oceny 77 zgłoszonych do konkursu palm, zgodnie z regulaminem konkursu.
Palmy oceniane były w dwóch kategoriach, tj.:
- palm niskich – do
- palm wysokich – powyżej 2 m wysokości.
Każda palma oceniana była wg następujących kryteriów
- dobór tradycyjnych materiałów zgodnych z miejscową tradycją
- ogólny wyraz artystyczny
- estetyka wykonania
WYNIKI KONKURSU
W TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU ORGANIZATOR WRAZ Z KOMISJĄ PRZYZNALI NAGRODY:
I miejsca w kategorii palm wysokich:
Lp. |
Nr palmy |
Imię i nazwisko |
Adres |
|
17 |
Magdalena Urban |
Ropa 507 |
|
23 |
Maria Urzędowska |
Ropa 303 |
|
24 |
Piotr Urzędowski |
Ropa 303 |
|
38 |
Ewelina Rewak |
Ropa 982 |
|
39 |
Kinga Łukaszyk |
Ropa 71 |
|
46 |
Adam Siwiak |
Ropa215 |
II miejsca w kategorii palm wysokich:
Lp. |
Nr palmy |
Imię i nazwisko |
Adres |
|
19 |
Dominik Radziak |
Ropa 1089 |
|
34 |
Patryk Niemiec |
Ropa 265 |
|
37 |
Dominik Rewak |
Ropa 982 |
|
60 |
Kinga Haluch |
Ropa 893 |
|
77 |
Michał Laskoś |
Ropa 941 |
III miejsca w kategorii palm wysokich:
Lp. |
Nr palmy |
Imię i nazwisko |
Adres |
|
44 |
Wiktor Migacz |
Ropa 928 |
|
47 |
Jan Czochór |
Ropa507 |
|
71 |
Jakub Kulka |
Ropa 541 |
|
72 |
Justyna Drąg |
Ropa 900 |
Wyróżnienia w kategorii palm wysokich dla:
Lp. |
Nr palmy |
Imię i nazwisko |
Adres |
|
53 |
Zofia Masztafiak |
Ropa 995 |
I miejsca w kategorii palm niskich:
Lp. |
Nr palmy |
Imię i nazwisko |
Adres |
|
2 |
Rita Korzeń |
Ropa 286 |
|
3 |
Magdalena Korzeń |
Ropa 286 |
|
7 |
Julia Ptaszkowska |
Ropa 953 |
|
8 |
Jan Ptaszkowski |
Ropa 953 |
|
15 |
Bartłomiej Cichoń |
Ropa 365 |
|
16 |
Marcelina Cichoń |
Ropa 365 |
|
69 |
Michał Maczuga |
Ropa 52 |
|
70 |
Magdalena Maczuga |
Ropa 52 |
|
74 |
Anna Niemasik |
Ropa 513 |
II miejsca w kategorii palm niskich:
Lp. |
Nr palmy |
Imię i nazwisko |
Adres |
|
12 |
Filip Deć |
Ropa 506 |
|
14 |
Igor Deć |
Ropa 506 |
|
18 |
Kacper Baran |
Ropa 525 |
|
29 |
Jakub Kawa |
Ropa 337 |
|
30 |
Szymon Kawa |
Ropa 337 |
|
31 |
Kamil Korzeń |
Ropa 601 |
|
40 |
Martyna Prorok |
Ropa 723 |
|
59 |
Oliwier Hycnar |
Ropa 893 |
|
61 |
Paulina Deć |
Ropa 753 |
|
64 |
Julia Kulka |
Ropa 541 |
|
65 |
Jakub Wagowski |
Klimkówka 101/3 |
|
66 |
Anna Wagowska |
Klimkówka 101/3 |
|
68 |
Zuzanna Gruca |
Ropa 512 |
|
75 |
Klara Niemasik |
Ropa 513 |
III miejsca w kategorii palm niskich:
Lp. |
Nr palmy |
Imię i nazwisko |
Adres |
|
1 |
Julia Trojanowicz |
Ropa 880 |
|
4 |
Gabriela Petryla |
Ropa 946 |
|
11 |
Magdalena Brońska |
Ropa 667 |
|
13 |
Zuzanna Deć |
Ropa 506 |
|
28 |
Leon Kawa |
Ropa 337 |
|
41 |
Krzysztof Migacz |
Ropa 928 |
|
43 |
Norbert Migacz |
Ropa 928 |
|
52 |
Dominik Masztafiak |
Ropa 963 |
|
56 |
Julia Gruca |
Ropa 20 |
|
67 |
Piotr Morańda |
Ropa 516 |
Wyróżnienia w kategorii palm niskich dla:
Lp. |
Nr palmy |
Imię i nazwisko |
Adres |
|
5 |
Karol Korzeń |
Ropa 515 |
|
6 |
Emilia Korzeń |
Ropa 515 |
|
20 |
Katarzyna Bulsiewicz |
Ropa 306 |
|
21 |
Weronika Migacz |
Ropa |
|
22 |
Magdalena Siuta |
Ropa 306 |
|
25 |
Mateusz Siuta |
Ropa 520 |
|
26 |
Ksawery Siuta |
Ropa 520 |
|
27 |
Patryk Siuta |
Ropa 520 |
|
32 |
Ksawery Niemiec |
Ropa 265 |
|
33 |
Nikola Wajda |
Ropa 937 |
|
35 |
Karol Kulka |
Ropa 540 |
|
36 |
Maria Kulka |
Ropa 540 |
|
42 |
Aleksandra Migacz |
Ropa 928 |
|
45 |
Alicja Migacz |
Ropa 928 |
|
48 |
Piotr Czochór |
Ropa 507 |
|
49 |
Łukasz Michniak |
Ropa 558 |
|
50 |
Mateusz Czochór |
Ropa 507 |
|
51 |
Mateusz Michniak |
Ropa 558 |
|
54 |
Jakub Trojanowicz |
Ropa 813 |
|
55 |
Patrycja Trojanowicz |
Ropa 813 |
|
57 |
Amelia Gruca |
Ropa 20 |
|
62 |
Karol Górski |
Ropa 94 |
|
73 |
Stanisław Prorok |
Ropa 510 |
Dyplom za udział w kategorii palm niskich dla:
|
9 |
Piotr Masztafiak |
Ropa 242 |
|
63 |
Krzysztof Górski |
Ropa 94 |
Nie ocenione (palmy, które nie spełniały warunków regulaminowych):
|
10 |
Grzegorz Masztafiak |
Ropa 242 |
|
58 |
Maja Gruca |
Ropa 20 |
|
76 |
Małgorzata Niemasik |
Ropa 513 |
Fundatorem nagród jest Gminny Ośrodek Kultury w Ropie
Na tym protokół zakończono i podpisano (podpisy Jury na oryginale protokołu).