O NAS
NASZA DZIAŁALNOŚĆ
FILIA GOK I ORGANIZACJE

2020-07-05     Antoniego, Bartłomieja, Karoliny     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strona główna -> Wydarzenia - imprezy 2016 -> Jarmark Bożonarodzeniowy 2016

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Ropa na Jarmark Bożonarodzeniowy do miejscowości Ropa oraz Łosie.

Jarmark odbędzie sie 18 grudnia. Szczegóły na plakatach


 

 

Aktualności

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że na dzień dzisiejszy kąpielisko na terenie Stanicy Wodnej w Klimkówce nie jest strzeżone z powodu braku ratowników chętnych do podjęcia pracy w okresie panującej epidemii wirusa Sars-CoV-2. W związku z tym kąpiel odbywa się na własną odpowiedzialność.

Informujemy również, że w dalszym ciągu poszukujemy ratowników do pracy, tak więc sytuacja ta może ulec zmianie.

 Jeśli masz uprawnienia ratownika wodnego i jesteś zainteresowany podjęciem pracy w okresie letnim, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Ropa.

Aktualności

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 wszystkie osoby zainteresowane udziałem w imprezach/wydarzeniach kulturalnych zobowiązane są do zapoznania się z REGULAMINEM WYDARZEŃ KULTURALNO-ARTYSTYCZNYCH I ROZRYWKOWYCH.

Najbliższe wydarzenia już w ten weekend, dlatego prosimy Państwa o konieczne zapoznanie się z zasadami uczestnictwa oraz ze wzorami oświadczeń, które będziemy pobierać od Państwa przy wejściu na teren imprezy. Podpisanie oświadczenie jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w imprezie. Z uwagi na czas, który potrzebny jest do uzupełnienia formularzy, proponujemy Państwu uzupełnienia go w domu i przekazania go nam w dniu imprezy /formularz do pobrania po kliknięciu w nagłówek wiadomości – należy zjechać na sam dół strony/.

Przypominamy, że na terenie imprezy może przebywać max. 150 osób oraz obowiązują zasady bezpieczeństwa: zakrywanie ust i nosa w bliskim kontakcie z innymi oraz zachowanie dystansu społecznego.

Aktualności

ZAPRASZAMY NA PLENEROWE KINO LETNIE!

„Wielka Gilly” – niedziela  /5 lipca 2020 r./ - godz. 21:00 – boisko sportowe w Łosiu - wstęp bezpłatny

Sarkastyczna dwunastolatka tuła się po domach zastępczych do czasu, gdy spotyka Miame Totter.

ZOBACZ ZWIASTUN:

https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Wielka+Gilly+Zwiastun+nr+1-40155

Aktualności

ZAPRASZAMY NA PLENEROWE KINO LETNIE!

„Cudowny chłopak” – sobota /4 lipca 2020 r./ - godz. 21:00 – scena plenerowa przy stadionie sportowym w Ropie – wstęp bezpłatny

Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

ZOBACZ ZWIASTUN: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Cudowny+ch%C5%82opak+Zwiastun+nr+2+polski-44869

Aktualności

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na piknik rodzinny, który odbędzie się w Łosiu w najbliższą niedzielę /5 lipca 2020/. Wspólnie będziemy bawić się boiska sportowym w Łosiu. Z zabawami startujemy o godzinie  16:00 – więcej informacji na załączonym plakacie.

O 21:00 natomiast zapraszamy na plenerowe kino letnie, podczas którego wyświetlimy film  familijny pt. "Wielka Gilly". Szczegółowe informacje o filmie na odrębnym plakacie.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, ilość osób przebywających na terenie imprezy będzie ograniczona do 150 osób oraz obowiązywać będzie zakrywanie ust i nosa w bliskim kontakcie z innymi.

Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska