Wyniki konkursu na najpiękniejszą ręcznie robioną kartkę bożonarodzeniową
Treść
PROTOKÓŁ
Z KONKURSU PLASTYCZNEGO
NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Ropie
Komisja konkursowa w składzie:
Przewodnicząca komisji :
Barbara Radzik – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Ropie
Członkowie:
1. Barbara Sarnecka – Instruktor Rękodzieła w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie
2. Mariola Zagórska – Pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Ropie
Do udziału w konkursie ogółem zgłoszono 78 prac konkursowych.
Ocenione zostały 62 kartki bożonarodzeniowe, które spełniały kryteria zawarte w Regulaminie*
*16 prac nie oceniono z uwagi na niezgodność z zapisami i kryteriami Regulaminu.
Prace oceniane były w trzech kategoriach, tj.:
- kategoria I – UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KL. I-III)
- kategoria II – UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KL. IV-VI)
- kategoria III – UCZNIOWIE GIMNAZJUM (KL. I-III)
Każda kartka oceniana była wg następujących kryteriów:
- pomysłowość i oryginalność
- samodzielne wykonanie i pracochłonność
- wykorzystane materiały (własnoręcznie wykonane elementy)
- estetyka wykonania
WYNIKI KONKURSU
W TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU ORGANIZATOR WRAZ Z KOMISJĄ PRZYZNALI NAGRODY:
I miejsca w kategorii I - UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KL. I-III)
Lp. |
Nr kartki |
Imię i nazwisko |
Adres/Szkoła |
|
9 |
Daniel Mrozek |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej |
|
20 |
Aleksandra Piszczek |
Zespół Szkolno-Przedszkolny |
|
27 |
Nikola Totoś |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej |
II miejsca w kategorii I - UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KL. I-III)
Lp. |
Nr kartki |
Imię i nazwisko |
Adres/Szkoła |
|
11 |
Samuel Koszyk |
Szkoła Podstawowa |
|
34 |
Filip Padoł |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej |
III miejsca w kategorii I - UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KL. I-III)
Lp. |
Nr kartki |
Imię i nazwisko |
Adres/Szkoła |
|
8 |
Damian Mrozek |
Szkoła Podstawowa |
|
38 |
Patrycja Trojanowicz |
Szkoła Podstawowa |
I miejsca w kategorii II – UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KL. IV-VI)
Lp. |
Nr kartki |
Imię i nazwisko |
Adres/Szkoła |
|
10 |
Magdalena Zagórska |
Szkoła Podstawowa |
|
34 |
Anna Smołkowicz |
Szkoła Podstawowa |
II miejsca w kategorii II – UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KL. IV-VI)
Lp. |
Nr kartki |
Imię i nazwisko |
Adres/Szkoła |
|
11 |
Krystian Korzeń |
Szkoła Podstawowa |
III miejsca w kategorii II – UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KL. IV-VI)
Lp. |
Nr kartki |
Imię i nazwisko |
Adres/Szkoła |
|
21 |
Joanna Koszyk |
Szkoła Podstawowa |
|
23 |
Otylia Święs |
Szkoła Podstawowa |
I miejsce w kategorii III - UCZNIOWIE GIMNAZJUM (KL. I-III)
Lp. |
Nr kartki |
Imię i nazwisko |
Adres/Szkoła |
|
4 |
Dominik Ptaszkowski |
Gimnazjum |
II miejsce w kategorii III - UCZNIOWIE GIMNAZJUM (KL. I-III)
Lp. |
Nr kartki |
Imię i nazwisko |
Adres/Szkoła |
|
1 |
Julia Trojanowicz |
Gimnazjum |
|
2 |
Marta Kupiec |
Gimnazjum |
III miejsce w kategorii III - UCZNIOWIE GIMNAZJUM (KL. I-III)
Lp. |
Nr kartki |
Imię i nazwisko |
Adres/Szkoła |
|
5 |
Sara Fedorczak |
Gimnazjum |
|
6 |
Zuzanna Zagórska |
Gimnazjum |
Fundatorem nagród jest Gminny Ośrodek Kultury w Ropie
Na tym protokół zakończono i podpisano.
Ropa, 27 grudnia 2016 r.
Zdjęcia prac laureatów konkursu: