O NAS
NASZA DZIAŁALNOŚĆ
FILIA GOK I ORGANIZACJE

2020-04-10     Borysławy, makarego, Michała     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE
Strona główna -> Galeria 2017 -> Rodzinny Dzień Dziecka - relacja

Dnia 3 czerwca na Stadionie Sportowym i Scenie w Ropie odbył się Rodzinny Dzień Dziecka.

Rodzinny Dzień Dziecka był połączony z obchodami Międzynarodowego Dnia Rodzin, promujący zdrowie poprzez aktywny wypoczynek i spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Ropie. W organizację włączyli się: Beskidzka Akademia Piłkarska, która obchodziła rok działalności i rodzice zawodników, Studio Tańca Destino, dziewczyny z zespołu Explosion  oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Ropie za co serdecznie dziękujemy.

W ramach imprezy odbyło się bezpłatne malowanie twarzy i wodne tatuaże wykonywane przez dziewczyny z zespołu Explosion. Zorganizowane zostało stoisko z wyżywieniem obsługiwane przez rodziców zawodników Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej. Dzieci miały możliwość zobaczenia wyposażenia wozu strażackiego a także zobaczyć pokaz alpinistyczny na w wykonaniu Pana  Adama Piątkiewicza z firmy ALP-LIN z Wysowej oraz pokaz ratownictwa w wykonaniu Ochotniczej Straży Pożarnej w  Ropie.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy i konkurencje sportowe dla dzieci prowadzone przez trenerów Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej. Zwycięzcy konkurencji otrzymali nagrody  ufundowane przez GOK w Ropie oraz Akademię Piłkarską.

Ponadto odbyły się zajęcia edukacyjno-rozrywkowe z konkursami o bezpieczeństwie na drodze i nagrodami  prowadzone przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Polmar z Gorlic.

Przy pięknej pogodzie i w dobrych humorach dzieci wróciły do domów.

 

Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska